vysoka teplota Passat

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 26. apríl 2024, 09:37

Autor
Správa

Psy2
2 prispevkov Košice IV - Krásna
#1. vysoka teplota Passat (6. júl 2016, 23:31)

Zdravim. Chcem sa spytat na B3 aspon budik niekedy ukazuje teplotu az 100stupnov, inokedy nic ! Uz Mi aj vytlacilo niekolkokrat vodu, ked som za horuca pomalicky otvaral viko nadrzky na dolievanie. Najprv zistene zle cidlo na chladici - nove, potom akysi kabel nefunkcny k cidlu, tak zapojene nove kable rovno z baterie. Cidlo na meranie teploty vody tiez nove, vymeneny termostat - stary bol vyskoceny ( cca 87 P) a na novom som nepozrel na kolko otvar. Este dodam, ak je teply motor - ventilator zapina ale o dost kratku chvilu po zchladeni opat zapne ventilator. Takze ked zastavim a pozriem pod kapotu , tak v nadrzke akosi nestupa voda uz teraz - mam tam obycajnu.Dik za rady

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#2. RE: vysoka teplota Passat (18. júl 2016, 19:34)

keď otváraš viečko na expanznej nádobe, je prirodzené, že sa voda vytlačí, pretože v systéme je tlak. je to normálne.

snímače treba zapojiť tak, ako majú byť zapojené.

ak máš strach, či nemáš prasknuté tesnenie pod hlavou, tak stačí urobiť test na prítomnosť oxidu uhličitého v chladiacej kvapaline - je to test na 5 minút so 100% výsledkom

0 0
Nahlásiť

Psy2
2 prispevkov Košice IV - Krásna
#3. RE: vysoka teplota Passat (19. júl 2016, 19:06)

Aj Ja som tvrdil, ze musi tlacit lebo je tam tlak, ale ma presviedcali....to je jedno. Test - to asi v servise, co taka sranda stoji ? Diky

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#4. RE: vysoka teplota Passat (19. júl 2016, 22:01)

nie v každom autoservise to vedia urobiť - cca 15 - 20 eúr

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Volkswagen / vysoka teplota Passat