Prve Auto Zivota - Skoda Felicia Poradenie Prosim!

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 2. máj 2024, 13:11

Autor
Správa

3 prispevkov
#1. Prve Auto Zivota - Skoda Felicia Poradenie Prosim! (5. júl 2016, 15:00)

Ahojte vsetci, chcel by som sa samozrejme informovat o Skoda Felicia, ako spoznam dobru Feliciu a ako spoznam vo nedobrom stave, mal by som hodnotit na koroziu, na pocet kilometrov, interier, exterier, motor, lak a farbu, ako mam spravne vybrat tu perfektnu Feliciu? Prosim dajte mi vedet a poradte mi co najlepsie, vopred dakujem za odpovedy :)

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#2. RE: Prve Auto Zivota - Skoda Felicia Poradenie Prosim! (6. júl 2016, 20:56)

zober zo sebou niekoho, kto sa vyzná

1 0
Nahlásiť

3 prispevkov
#3. RE: Prve Auto Zivota - Skoda Felicia Poradenie Prosim! (7. júl 2016, 16:40)

problém je v tom, že ja nikoho nepoznam zijem na Slovensko len 5 rokov :P To je preco som prisel sem na tento forum sa informovat, ale tiez vela citam clanky strasne vela videa pozeram o kupovanie aut, a ako sa spravne hodnotuje ojazdene auto, len som chcel tipy konkretne na Feliciu.

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#4. RE: Prve Auto Zivota - Skoda Felicia Poradenie Prosim! (9. júl 2016, 16:07)

nech to nie je hrdzavé, keď pustíš volant, musí ísť rovno, keď stlačíš brzdu, nesmie Ťa ťahať do strán, motor nesmie mať modrý alebo čierny dym

1 0
Nahlásiť

3 prispevkov
#5. RE: Prve Auto Zivota - Skoda Felicia Poradenie Prosim! (10. júl 2016, 18:06)

Presne tak :) Ja pozeram vela videa na YouTube ako sa hodnotuje ojazdene auto. Dakujem za informacie.

0 0
Nahlásiť

RADKO653
1 prispevkov
#6. RE: Prve Auto Zivota - Skoda Felicia Poradenie Prosim! (13. január 2017, 12:19)

mam skodu feliciu a pocas jazdi do svah sa vipne celi motor

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#7. RE: Prve Auto Zivota - Skoda Felicia Poradenie Prosim! (14. január 2017, 21:44)

koľko benzínu je v nádrži? robí to aj pri doplna natankovanej nádrži?

0 0
Nahlásiť

treloni
102 prispevkov Drietoma
#8. RE: Prve Auto Zivota - Skoda Felicia Poradenie Prosim! (23. január 2017, 12:00)

nemoze byt problem v davkovani benzinu?

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#9. RE: Prve Auto Zivota - Skoda Felicia Poradenie Prosim! (24. január 2017, 18:31)

vstrekovače nevedia, či auto ide po rovine, hore kopcom alebo dole kopcom alebo po rovine

0 0
Nahlásiť

hector256
70 prispevkov Veličná
#10. RE: Prve Auto Zivota - Skoda Felicia Poradenie Prosim! (26. január 2017, 10:44)

RADKO653 mas vzdy dostatok benzinu v aute? Lebo tym, ze ty ides do svahu sa ti banzin v nadrzi prelieva, mne sa to este nestalo ale som si vsimol, ze ked zaparkujem na miernom kopceku nadol a potom nastartujem, tak mam palicku niezsie a vzdy sa moja zena cudovala, ze preco mam menej nafty a ako som jazdil dlhsie a porovine, tak sa mi rucicka zdvihla tak ako mala. Alebo potom zeby to bola ina vada, mozno mas nieco s motorom

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Škoda / Prve Auto Zivota - Skoda Felicia Poradenie Prosim!