Peugeot 406 HDI-buchnutie pri startovani

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 28. marec 2024, 10:39

Autor
Správa

4 prispevkov
#1. Peugeot 406 HDI-buchnutie pri startovani (8. máj 2016, 23:28)

Zdravim vsetkych.Vedel by mi niekto poradit co to moze byt.Mam Peugeot 406 HDI,80kw,r.v.2001 najazdene 201000km.Pri startovani som zacul take buchnutie,nieco ako keby som tam mal natankovane vysokooktanove palivo,odpalilo to na šupu ale pri tom bolo pocut buchnutie.Zacul som to pri teplom motore tak som siel skusit na druhy den pri studenom a na zaciatku to neurobilo tak som motor vypol a skusil znovu a tak na treti krat to trochu buchlo no nie tak ako pri zohriatom motore.Vedel by mi niekto poradit co to robi alebo co chce o chvilu odist?Srdecna vdaka za kazdu odpoved. Nerozumiem tomu Nerozumiem tomu

0 1
Nahlásiť

dodkoodrozd
37 prispevkov Jablonec
#2. RE: Peugeot 406 HDI-buchnutie pri startovani (13. február 2017, 09:37)

@ Tony501 silentblok na prevodovke môže pri štartovaní trochu buchnúť ak už je pomaly ko, dával si ho už na diagnostiku alebo to máš opravené? Čo ti povedali, že čo to mášM

0 0
Nahlásiť

Luvio
90 prispevkov Trenčín
#3. RE: Peugeot 406 HDI-buchnutie pri startovani (13. február 2017, 10:21)

Tak keďže si ten zvuk nejako predstaviť neviem tak ti moc asi nepomôžem. Myslím, že nejaká nahrávka by pomohla, ale myslím, že po tej dobe to už máš aj vybavené, nie?

0 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#4. RE: Peugeot 406 HDI-buchnutie pri startovani (14. február 2017, 08:00)

Dik za odpovede.Nechal som to nakoniec tak a už to nerobí,
aspon to nepočuť.Idem koncom februára meniť rozvody tak
poviem mechanikovy nech popozera či není niečo vybité, nejaký
silentblok atď. Súhlasim

0 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#5. RE: Peugeot 406 HDI-buchnutie pri startovani (14. február 2017, 08:01)

Dik za odpovede.Nechal som to nakoniec tak a už to nerobí,
aspon to nepočuť.Idem koncom februára meniť rozvody tak
poviem mechanikovy nech popozera či není niečo vybité, nejaký
silentblok atď. Súhlasim

0 0
Nahlásiť

28 prispevkov Hrabkov
#6. RE: Peugeot 406 HDI-buchnutie pri startovani (28. marec 2017, 08:26)

Chcem sa ta spytat, ci ti to od vtedy nespravilo, lebo v praci co mame auto tiez tak obcas buchne. Ako na jazde alebo tak nepocut ani necitit nejake zmeny ale myslim si, ze ak to bude buchat takto dalej nieco sa stane..

0 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#7. RE: Peugeot 406 HDI-buchnutie pri startovani (29. marec 2017, 16:38)

Nie, odvtedy som nič nepočul.Povedal som si že keď sa niečo prejaví tak to budem riešiť.Nejdem meniť veci vylučovacou metódou.Necham to tak.Ale zatiaľ musím poklopat v pohode. Že aha Uvidime.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Peugeot / Peugeot 406 HDI-buchnutie pri startovani