Kúpa auta z bazáru

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 6. máj 2024, 10:49

Autor
Správa

3 prispevkov
#1. Kúpa auta z bazáru (8. máj 2016, 20:50)

Dobrý deň, vyhliadli sme si auto nie odtiaľto alebo z AAA čítala som na nich rôzne veci dúfam, že nevadí, že sa nato pýtam práve tu ale máme u nich známeho tak snáď to nebude problém neskúšali ste niekto od nich v poslednú dobu niečo brať ešte? Chceme len malé rodinné autíčko na začiatok snáď sa neskôr pošťastí aj na nové :)

0 0
Nahlásiť

Risiak.S1
5 prispevkov Rabča
#2. RE: Kúpa auta z bazáru (11. máj 2016, 21:28)

je tu uz jedna diskusia o tom tak skus este mrknut i ja som tam pisal a za mna v aaa v pohode

0 0
Nahlásiť

3 prispevkov
#3. RE: Kúpa auta z bazáru (14. máj 2016, 12:43)

Okej, tak idem ďalej pátrať :)

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#4. RE: Kúpa auta z bazáru (14. máj 2016, 19:41)

nehľadaj len tu všade toho nájdeš kopec len to je aj niekedy skôr na škodu lebo písať budú len tí nahnevaní asi ľudia a aj keď sa dačo zmenilo tak sa to tak skoro na nete neodrazí :D :D my sme od nich tiež kupovali jedno auto ale to bolo dááávno pradááávno ale čo je zaujímavé ešte jazdí :D :D

0 0
Nahlásiť

3 prispevkov
#5. RE: Kúpa auta z bazáru (15. máj 2016, 13:24)

Ja viem ale všetko čo som ponachádzala alebo čo som ešte vydržala čítať tak okolo minimálne 2 roky staré

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#6. RE: Kúpa auta z bazáru (20. máj 2016, 21:04)

táto firma biznis nezmenila a vyhýbal by som sa jej oblúkom

pokiaľ to má byť auto na prechádzky po meste a blízkom okolí, kupuj benzín.

v žiadnom prípade nie vw, škoda, seat s trojvalcovým motorom 1.2

najspoľahlivejšie benzínové motory robia japonci

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#7. RE: Kúpa auta z bazáru (14. jún 2016, 14:48)

preco prave benzin ? akoze nevyznam sa vtomto velmi, ja ked auto tak vzdy naftak a momentlane mam peugeot. combi 2 HDI.
co sa tyka nazorov tak su rozne, doporucujem si to zistit sama. ja osobne proti nim nic nemam.

1 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#8. RE: Kúpa auta z bazáru (2. júl 2016, 21:55)

jazdeny naftak je časovaná bomba. Ja jazdím ročne 40 tis km na plyne. Je to lacnejšie. Teraz budem kupovať zase benzínové auto s obsahom 2.4

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Kúpa vozidla / Kúpa auta z bazáru