Huciace lozisko...

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 2. máj 2024, 09:20

Autor
Správa

2 prispevkov
#1. Huciace lozisko... (23. november 2011, 20:12)

Zdravim....Nevie niekto nahodou o nejakej stranke, kde by som zohnal lozisko naboja na moju Octaviu lacnejsie nez priamo v servise?...

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: Huciace lozisko... (24. november 2011, 10:15)

ložiská nájdeš na rôzne ceny, ale myslím, že toto je situácia kedy sa neoplatí ísť až tak po cene, osobne nemám dobré skúsenosti s lacnými ložiskami, kúpiš lacné ložisko a vydrží polovicu času čo to originálne. A až taký podstatný rozdiel v cene tam nie je. Ak už nechceš originálne ložiská, tak si zožeň jeho parametre a osobne si myslím, že aj ložiská slovenskej výroby majú svoju kvalitu.

Nízku cenu zoženieš aj tu http://www.lacneautodiely.sk/octavia/lozisko-predneho-naboja-octavia-932/


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#3. RE: Huciace lozisko... (24. november 2011, 11:23)

Ja mam dobre skusenosti so strankou http://www.autoloziska.sk .....objednaval som si tam lozisko na moju fabiu.....ked som to porovnal s cenou co mi ponukali v servise, tak boli o dost lacnejsi.... Súhlasim

0 0
Nahlásiť

vojto55
35 prispevkov Revúca
#4. RE: Huciace lozisko... (24. november 2011, 21:05)

...Objednaj si ho na www.autorykl.cz budeš mať originál a lacnejšie ako kdekoľvek u nás...

1 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#5. RE: Huciace lozisko... (24. november 2011, 21:39)

vdaka za odpovede....idem si pozriet tie stranky...

0 0
Nahlásiť
Roberto311 1 prispevkov Košice - ostatné #6. RE: Huciace lozisko... (25. november 2011, 15:32)

Vies co v Kosiciach v Askofe maju original za dobru cenu.

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov Rakúsko
#7. RE: Huciace lozisko... (25. november 2011, 18:04)

origo lozisko na golf oktiava cca 40 eur ja som menil na svojom golfe dal som tam lacne cinske lebo ine nemali a surne som potreboval auto a vydrzalo 4 mesiaco a znova hucalo,teraz tam je origo grup auto a ide uz asi dva roky neoplati sa setrit na loziskach

0 0
Nahlásiť
jankode 5 prispevkov #8. RE: Huciace lozisko... (26. december 2011, 09:05)

Panebože, zakladateľ témy asi nikdy nepoužíva google - náhradné diely škoda, alebo elite, autoprima, autokelly, autoštangl a pod. Hlavne na koncern škoda si môžeš vyberať predajcov a dodávateľov, avšak otázne je akého výrobcu si kúpiš a aká bude životnosť repliky. Aby si nemal 2tú robotu, keď Ti ložisko odíde za pár tis. km. Nie všetko lacné je aj dobré.

0 0
Nahlásiť
TibkoC11 2 prispevkov Rožňava #9. RE: Huciace lozisko... (2. január 2012, 06:55)

Len v žiadnom prípade Star -line. Vydrži 10 000 km.

2 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Škoda / Huciace lozisko...