Peugeot 407, ako zamknúť auto bez batérie,

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 23. apríl 2024, 21:11

Autor
Správa

kritix
1 prispevkov Košice
#1. Peugeot 407, ako zamknúť auto bez batérie, (23. január 2016, 15:17)

Ako zamknúť 407-ku ked mi nefunguje centrál na do,a kľúčom to nejde lebo jediný zámok ktorý na aute je mi nejaký zlodej páčidlom vylomil ?Dakujem.

0 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#2. RE: Peugeot 407, ako zamknúť auto bez batérie, (23. január 2016, 19:40)

Je to celkom jednoduché. Daj do auta akumulátor. Ak ho tam nemáš , tak prepoj tvoje auto cez štartovacie káble z iným autom a zamkni centrálom. Ešte by si mohol skúsiť pripojiť na miesto akumulátora nabíjačku. Ale tá musí byť dosť silná. Potom máš ešte jednu možnosť. Vymeň poškodený zámok. To by si mal urobiť v každom prípade.Raz sa ti môže stať, že zamkneš auto, skape ti akumulátor a ty sa nedostaneš do auta. Lebo neotvoríš ani kapotu ,aby si napojil náhradný zdroj.

0 0
Nahlásiť

dodkoodrozd
37 prispevkov Jablonec
#3. RE: Peugeot 407, ako zamknúť auto bez batérie, (13. február 2017, 10:04)

@prst70 a keď mi centrál funguje tak tiež musím auto pripojiť na iné? Potrebujem dať nabiť autobatériu a neviem ako mám postupovať a keď som si teraz prečítal tvoj príspevok a rady, tak som ostal v pomikove, že sa bojím tú batériu vybrať len tak z auta, aby sa mi náhodou niečo nepokazilo

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Peugeot / Peugeot 407, ako zamknúť auto bez batérie,