Renault Laguna 2 facelift

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 24. apríl 2024, 13:00

Autor
Správa

Kubooooooooo
4 prispevkov Vráble
#1. Renault Laguna 2 facelift (13. september 2015, 17:02)

Zdravím, ja mám otázočku ohľadom parkovacej brzdy... Totižto mám tú automatickú elektronickú a prestala fungovať. Jednoducho vypísalo "skontrlovat parkovaciu brzdu" a odvtedy nefunguje absolútne. Môžete mi prosím poradiť kde by sa to dalo repasovať? Pretože originál servis je nenormálne drahý. Ďakujem

0 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#2. RE: Renault Laguna 2 facelift (14. september 2015, 14:00)

Čo chceš na tej brzde repasovať? Ak sú zlé lanká , kúp nové a vymeň. Ak odišiel motor , skús nejakú búračku. Výmena je jednoduchá.

0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#3. RE: Renault Laguna 2 facelift (8. august 2017, 20:28)

Čaves potreboval by som poradiť blbne mi Karta nezoberie mi ju zasekáva sa keď ju chcem vložiť do tej čítačky na prvý krát sa mi ju ani nepodarí zastrcit neviem či je to chýba karty alebo sa pokazila ťa čítačka do ktorej sa vkladá ťa Karta

0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#4. RE: Renault Laguna 2 facelift (8. august 2017, 20:33)

Čaves potreboval by som poradiť blbne mi Karta nezoberie mi ju zasekáva sa keď ju chcem vložiť do tej čítačky na prvý krát sa mi ju ani nepodarí zastrcit neviem či je to chýba karty alebo sa pokazila ťa čítačka do ktorej sa vkladá ťa Karta

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Renault / Renault Laguna 2 facelift