traktor na zahradu

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 20. apríl 2024, 12:52

Autor
Správa

winner123
1 prispevkov Bratislava - Staré Mesto
#1. traktor na zahradu (16. august 2015, 16:41)

Dobry
Chcel by som sa spytat ci existuje zariadenie ktorym by som vedel kultivovat orat podu a sucasne aj kosit golfovu travudo kosa. Mame absolutne rovny teren.
Dakujem

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#2. RE: traktor na zahradu (29. august 2015, 16:22)

samozrejme, je to len otázka peňazí a čo akú kvalitu od toho očakávaš. ďalšia otázka je koľko árov, hektárov chceš orať a koľko kosiť.

lebo na niečo je dobrá trebárs terra-vari, na niečo iné zase by bolo dobré mt-08 atď.....

ja osobne hospodárim na pár hektároch - oranie mi robí kolega so svojím zetorom 8011 a zvyšok si robím sám - kosenie, postrekovanie, plúžkovanie, plečkovanie, zvážanie, používam RS-09, je to veterán, ale zamiloval som si ho, krásne chodí a má to polovičnú spotrebu oproti takému zetoru 30 a je to ľahký traktor - má len tonu, neutláča zem

0 0
Nahlásiť

47 prispevkov Trnava
#3. RE: traktor na zahradu (9. február 2017, 14:57)

mne by sa hodil traktorcek len cisto na orbu zahrady Fajn ale chcel by som nieco ojazdene, nemusi byt novy. bude to prvy rok, co zacneme sadit, orat zahradu, tak uz sa neviem dockat Fajn

0 0
Nahlásiť

86 prispevkov Zázrivá
#4. RE: traktor na zahradu (10. február 2017, 11:34)

Keď chceš niečo jazdené, tak skús popozerať bazár. V tomto prípade sa nejako nedá odporučiť značka, pretože ide najmä o to ako s ňou bolo zaobchádzané Som nahnevaný

0 0
Nahlásiť

Luvio
90 prispevkov Trenčín
#5. RE: traktor na zahradu (13. február 2017, 10:27)

Súhlasím - kúpa ojazdeného traktora je podobná ako aj kúpa ojazdeného auta. Moc na značku sa spoliehať nedá, pretože aj tú najlepšiu, najkvalitnejšiu značku môžu niektorí ľudia zničiť, keď nenarábajú s tým traktorom tak ako by sa malo

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Traktory a stroje / Poľnohospodárske stroje / traktor na zahradu