octavia II - automatická prevodovka

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 4. máj 2024, 06:10

Autor
Správa

1 prispevkov
#1. octavia II - automatická prevodovka (11. august 2015, 18:26)

zdravím vás,

mám octaviu II liftback combi, 1.6tdi, 2012 manual. Premyslam tam ale dat automat lebo sa mi to viac paci a je to iny zazitok z jazdy. Co si o tom myslite vy? Dasa to vlastne vymenit? Oplati sa davat automat? ma to nejake nevyhody a pod?

Dik za rady

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#2. RE: octavia II - automatická prevodovka (11. august 2015, 20:46)

ahoj, všetko sa dá, ale všetko je otázka legálnosti takejto prestavby (bude nelegálna a neprejdeš cez STK) a ceny za takúto prestavbu - nie je to len o tom, že vymením prevodovku kus za kus - cena za prestavbu s dielami by bola hodne vysoko (bavíme sa v tisícoch eur, keďže treba riešiť jak prevodovku, tak káblovačku, časti interiéru, mám pocit, že sú tam aj iné polosi...) a navyše, takéto auto by bolo v budúcnosti nepredajné,

oveľa lepšie je predať auto, ktoré máš teraz a kúpiť auto s automatom. je to legálne, je to jednoduché a možno nakoniec a ani nič nestratíš, čo sa finančnej stránky týka

0 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#3. RE: octavia II - automatická prevodovka (11. august 2015, 21:17)

Ako píše IMRO. To čo chceš urobiť je finančne asi okolo 7 tisíc euro. To odhadujem iba materiál. Určite ťa od tejto prestavby každý servis odhovorí.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Škoda / octavia II - automatická prevodovka