PitBike,MiniCross ( + možná výmena za bmx)

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. marec 2024, 12:22

Autor
Správa
patomrkva70 1 prispevkov Bratislava - Staré Mesto #1. PitBike,MiniCross ( + možná výmena za bmx) (4. august 2015, 16:17)

Ahojte, chcel by som sa spýtať, že od koľko rokov je pitbike, popri páde minicross.
Je mi 14,,... potrebujem vodičák na pitbike,minicross?
čo je lepšie ? Kde všade môžem s tým jazdiť. Môžem s tým jazdiť popri sidlisku bytoviek. môžem byť s tým pod kamerami ? Môžem s tým jazdiť mimo mesta na sídliskách ? A koľkatku pitbike , môžem mať 14r ?

Mám Fullface

Prosím, žiadne hate´s... Pýtam sa ľudsky

Popripáde výmena pitbiku,minicross za bmx viac info keby mal niekto záujem. Bmx nová stála 320€. používaná 1 rok nové gripy odi červené, 4 pegy. (popri páde kvalitnej motorky doplatím 50 +/- )

O 4 mesiace mám 15. Je nato vodičák, lebo som sa dopočul , že na dialnici, ceste sa s tým nemôže.

0 0
Nahlásiť

treloni
102 prispevkov Drietoma
#2. RE: PitBike,MiniCross ( + možná výmena za bmx) (11. január 2017, 08:48)

ako to nakoniec dopadlo? Potreboval si vodicak?

0 0
Nahlásiť

dodkoodrozd
37 prispevkov Jablonec
#3. RE: PitBike,MiniCross ( + možná výmena za bmx) (30. január 2017, 14:28)

Myslíš si, že na to potrebuje vodičák? ja si myslím, že nie či? To bude skôr taká detská motorka, nie? Tá bude možnože minimom poháňaná

1 0
Nahlásiť

28 prispevkov Hrabkov
#4. RE: PitBike,MiniCross ( + možná výmena za bmx) (1. február 2017, 15:08)

To nevadi, ze to bude pohanane mensou rychlostou ale urcite na to bude treba vodicsky, lebo ides s nou aj na cestu. Ved to nie je ako pre deti co mas tie auticka pohanane na bateriu Haha Minicross je tiez dopravny prostriedok

0 0
Nahlásiť

Prsiak
21 prispevkov Košice - Juh
#5. RE: PitBike,MiniCross ( + možná výmena za bmx) (8. február 2017, 17:45)

určite potrebuješ vodičák na minicross, to je jasná vec Haha ale ako dlho trvá to už neviem. Bratov syn si tiež robil vodičský na tú malú motorku a spravil ho, vravel, že to nebolo ťažké. A čo viem bez neho jazdiť určite nemôžeš

0 0
Nahlásiť

bando121
39 prispevkov Poprad
#6. RE: PitBike,MiniCross ( + možná výmena za bmx) (20. apríl 2017, 15:41)

nie nepotrebujeme uver a myslim, ze takymto sposobom by sme to ani len nechceli riesit

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Motocykle, skútre, štvorkolky / Motorky / PitBike,MiniCross ( + možná výmena za bmx)