Honda Civic 2.2 i-DTEC Comfort

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 26. apríl 2024, 05:12

Autor
Správa

mirabelis
3 prispevkov Čadca
#1. Honda Civic 2.2 i-DTEC Comfort (17. júl 2015, 12:38)

Ahojte,

strasne sa mi páči tento model: http://www.autobazar.sk/8798474/honda-civic-2-2-i-dtec-comfort/
Nie som nejaky odbornik do aut, takze dufam, ze mi niekto pomoze pri mojej buducej kupe. Haha Doma mame Škodu Octaviu 2012 ročník a všetci do mňa hustia, že japonec je kravina, ze kde a za kolko to budem servisovat a pod. Najlepsia je Škodovka alebo nieco od VW , lebo nebude problem so servisom, nahradnymi dielami.

Aj na internete sú dva tabory, tak neviem.

Dik za radu.

0 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#2. RE: Honda Civic 2.2 i-DTEC Comfort (17. júl 2015, 21:45)

Tvoj výber nie je zlý. A veci okolo servisu nemusíš riešiť. Dnes ti to zoservisujú skoro v každom servise. Octáviu alebo VW nech si kúpi ten čo si potrpí na tieto značky. Ak to nie je tvoja krvná skupina tak do toho nechoď. Auto ti musí sadnúť . Či opticky ,alebo prakticky. Ak sa v aute nebudeš dobre cítiť , tak ti nebude s tým autom ani dobre jazdiť.

0 0
Nahlásiť

mirabelis
3 prispevkov Čadca
#3. RE: Honda Civic 2.2 i-DTEC Comfort (18. júl 2015, 12:30)

Ďakujem Ti za radu. Súhlasim

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#4. RE: Honda Civic 2.2 i-DTEC Comfort (29. júl 2015, 22:14)

2,2 diesel od hondy je snáď najlepší moderný diesel na trhu. pokiaľ nejazdíš krátke trate, neboj sa ho. ak jazdíš len po meste, alebo len 10 - 20 km na jednu jazdu tak diesel nekupuj. žiadny. len benzín

vw - škoda už nemajú také kvalitné motory ako kedysi. japonca sa neboj, ja mám štvrtú toyotu corollu....

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Honda / Honda Civic 2.2 i-DTEC Comfort