Anténa na Fabiu 6Y

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. apríl 2024, 20:40

Autor
Správa

25 prispevkov
#1. Anténa na Fabiu 6Y (14. jún 2015, 09:54)

počas umývania som zlomil základňu antény do ktorej sa dával prút no ten už mal tiež prasknuté telo a celé to bolo už na nič nechytalo to dobre signál takže som to zhodil a chcem novú anténu. Uvažujem o plutve alebo mám dať klasiku prút ? Uvádzam linku na plutvu ak máte linku na prút tak dajte sem ja som nevedel ktorý.

http://www.autoomega.sk/index.php?id_sek=1264&id_tovar=33614&uroven=4&zaradenie=1264&ukaz=detail&hlzaradenie=1

Ďakujem za rozumné odpovede ešte dodám že konektor je RAKU uchytenie je cez maticu na 22 matičný kľúč priemer otvoru v streche som nemeral no skúsenejší asi budú vedieť koľko to je.

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: Anténa na Fabiu 6Y (17. jún 2015, 10:11)

Ahoj tiez som toto riesil ale na inom aute. Nakoniec som ostal verny klasickemu prutu. Tieto zralokove totiz musia byt aktivne so zosilnovacom inak nemaju signal dobry. Tak som tam dal to co tam ma byt :-) Na tej co si tu postol vidim len RAKU na pripojenie k antene a ziaden zosilnovac k tomu. Tam by mala mat este dalsi kablik na pripojenie elektriky ak by bola aktivna


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

25 prispevkov
#3. RE: Anténa na Fabiu 6Y (18. jún 2015, 08:16)

no nakoniec som znova dal prút za 38 eur vraj oreginál to je, zároveň aj sklopka čo mi je ale jedno, prehodil som úspešne sáma už hraje, k tej plutve som myslel že už je zosilňovač v tom ale asi by to trebalo ešte dorobiť no nevadí hlavne že som to už vyriešil, no ďakujem za rady

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#4. RE: Anténa na Fabiu 6Y (23. jún 2015, 08:47)

Nie je zac, tak volume doprava a okna dole Že aha


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Autorádiá, GPS, alarmy a iné príslušenstvo / Anténa na Fabiu 6Y