Rada pri kúpe prvého auta

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 30. apríl 2024, 14:07

Autor
Správa

duffQo
1 prispevkov Nové Zámky
#1. Rada pri kúpe prvého auta (24. máj 2015, 15:57)

Ahojte, mám 25, po 18 som sa odsťahoval do BA a odvtedy som jazdil minimálne, čiže skúseností málo a myslím že je najvyšší čas začať. Rozpočet mám +-6000e. Také vysnívané je Honda Civic, ale ceny na bazároch sa mi často zdajú nadhodené. Väčšinou pozerám na výzor a "obyvačku". Rád by som sa v aute cítil príjemne aj keď viem že s tým rozpočtom vela vody nenamútim. Pozeral som ešte na Chevrolet Cruze, páči sa mi výbava/cena. Nejaké rady?
Ďakujem pekne

2 0
Nahlásiť

1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: Rada pri kúpe prvého auta (27. máj 2015, 09:02)

Honda Civic je super volba. Spolahlive auta s vynimocnymi motormi. Akurat servis nebude nic moc. Obzrel by som sa ako prve auto aj na VW group, napriklad Golf, Leon ... dobra volba je aj Focus.

Zaciatocnikovi by som odporucal skor benzinak ako diesel.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#3. RE: Rada pri kúpe prvého auta (27. máj 2015, 09:02)

Honda Civic je super volba. Spolahlive auta s vynimocnymi motormi. Akurat servis nebude nic moc. Obzrel by som sa ako prve auto aj na VW group, napriklad Golf, Leon ... dobra volba je aj Focus.

Zaciatocnikovi by som odporucal skor benzinak ako diesel.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#4. RE: Rada pri kúpe prvého auta (6. jún 2015, 22:27)

kľudne si kúp hondu, servis je v pohode, hondy sú spoľahlivé, vydržia dosť. 1.8 vtec a budeš veľmi spokojný. alebo auris 1.6 , takisto slušné žihadlo, keď sa vytočí, mal som ho

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Kúpa vozidla / Rada pri kúpe prvého auta