Wifi v EÚ do kamiónu

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 20. apríl 2024, 04:07

Autor
Správa

25 prispevkov
#1. Wifi v EÚ do kamiónu (20. máj 2015, 16:02)

Zdravím. Chcel by som sa opýtať, že ako zoženiem nejaké wifi do kamiónu, aby som sa mohol napojiť v EÚ a aby som si mohol pripojiť notebook. Za rozumné odpovede ďakujem.
PS: viem, že na pumpách je wifi, no nie všade a už tobôž zdarma. Ďakujem :)

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: Wifi v EÚ do kamiónu (27. máj 2015, 09:18)

no v tom pripade najskor potrebujes nejakeho providera ktory ti bude robit mobilny internet. Ten si nasledne vies dat do routru ktory ti bude po kamione vysielat vlastnu wifi ...

Urcite je Orange, T-mobile, O2 internet do mobilu - Roamingove data ... tu si treba pozriet ake maju ceny a nasledne si kupit v nejakej predajni wifi router na SIM kartu. Pripadne mozno aj nejaky satelitny provider je, napriklad treba zistit ci Skylink nahodou neponuka pripojenie cez satelit ...


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#3. RE: Wifi v EÚ do kamiónu (27. máj 2015, 09:18)

no v tom pripade najskor potrebujes nejakeho providera ktory ti bude robit mobilny internet. Ten si nasledne vies dat do routru ktory ti bude po kamione vysielat vlastnu wifi ...

Urcite je Orange, T-mobile, O2 internet do mobilu - Roamingove data ... tu si treba pozriet ake maju ceny a nasledne si kupit v nejakej predajni wifi router na SIM kartu. Pripadne mozno aj nejaky satelitny provider je, napriklad treba zistit ci Skylink nahodou neponuka pripojenie cez satelit ...


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Truck / Všeobecná diskusia / Wifi v EÚ do kamiónu