Audi A3 s line

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 30. apríl 2024, 10:29

Autor
Správa

Ludacris42
2 prispevkov Trenčín
#1. Audi A3 s line (16. máj 2015, 22:19)

Dobry vecer. Chcel by som sa poradit s kupou ojazdeneho vozidla.cital som uz vela diskuzii na internete ako sa nenechat napalit od podvodnikov. na zaciatok by som chcel uviest ze zijem v Rakusku, a auto bolo na rakuskej stranke.zapacilo sa mi velmi, az natolko ze som kontaktoval predavajuceho. cez mail mi prisiel velmi doverihodny, slusny.ale vrta mi stale hlavou jedna vec.auto je na rakuskych znackach (co by mi nevadilo, lebo ho aj chcem nechat na rakuskych) ale momentalne sa nachadza vo Svedsku.odovodnenie bolo take ze pan ma 61 rokov a cez zimu zije v Rakusku lebo jeho manzelka je rakusanka a cez leto v Malmoo vo Svedsku.on sam mi navrhol ze mi auto nebude posielat ziadnou prepravnou spolocnostou, ale ze by sme sa mohli stretnut niekde na pol ceste medzi rakuskom a svedskom niekde v nemecku a tam uskutocnit predaj.tak by som sa chcel spytat ci uz sa niekto niekedy s niecim takym stretol a ci by mi vedel poradit ako pokracovat.cena auta nieje nijak super odlisna od ostatnych aut v tej istej kategorii.Dakujem za reakcie.

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#2. RE: Audi A3 s line (17. máj 2015, 09:55)

Na Slovensku a v Rakúsku sa predáva státisíce áut a ty si vyberieš práve také s nejasným pôvodom.

Napísať dôveryhodný email nie je žiadny problém.

Pokiaľ to pánko chce predať, tak príde do Rakúska do miesta svojho domova. Ako by ho odhlásil? A ak už je ochotný cestovať štvrť európy, prečo neprecestuje ďalšiu štvrť?

Pre pokoj duše by som sa na to auto vykašlal. A aj na audi, ale to už je iná pesnička...

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Kúpa vozidla / Audi A3 s line