Škoda Fabia 1 (6Y) cúvacia kamera

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. apríl 2024, 07:54

Autor
Správa

25 prispevkov
#1. Škoda Fabia 1 (6Y) cúvacia kamera (23. marec 2015, 20:01)

Nazdar,

potreboval by som poradiť ohľadom cúvacej kamery do Fabie 1 teda kódové označenie 6Y. Mám tam autorádio 2 DIN ktoré umožňuje aj pripojenie cúvacej kamery. Otázka znie ktorý typ kamery resp jej uchytenie zvoliť, sú rôzne a mám v tom trochu bordel. Chcem len kameru, wifi prenos nepotrebujem lebo ju chcem káblom pripojiť na rádio. Ešte jedna otázka. Ako je s bezpečnosťou proti ukradnutiu. Prosím o vaše názory.

Ďakujem za normálne odpovede

0 0
Nahlásiť
HTML 139 prispevkov Zahraničie - ostatné #2. RE: Škoda Fabia 1 (6Y) cúvacia kamera (25. marec 2015, 14:48)

Moja odpoveď bude asi "nenormálna", teda taká čo sa ti nebude páčiť Haha
Prečo pre boha chceš dať do auta, ktoré nemá hodnotu ani 2000 eur cúvaciu kameru ??? OMG!
Je to tak smiešna predstava, že si to ani neviem predstaviť ako by to v reále vyzeralo. Fabia a cúvacia kamera Haha
Ak bude na viditeľnom mieste tak je isté, že ju tam dlho mať nebudeš. Keď už si si nie istý kde ti končí "zadok", tak prečo si nekúpiš cúvacie senzory za 20 eur a nenamontuješ tie ? To ti nikto neukradne, nebude to vyzerať smiešne a je to skvelá pomôcka. Je s tým trošičku viac roboty, ale ak si trošku zručný, tak do hodinky to máš na aute namontované. Montáž je naozaj ľahučká, ak si teda aspoň trošku zručný...

1 3
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Škoda / Škoda Fabia 1 (6Y) cúvacia kamera