Daewoo lanos

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 28. marec 2024, 15:44

Autor
Správa

2 prispevkov
#1. Daewoo lanos (23. november 2014, 10:36)

Zdravim pani mam otazku chcem si kupit daewoo lanos 1,4 ma niekto skunosti naco si dat pozor atd. Velmi pekne dakujem za odpovede

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: Daewoo lanos (2. december 2014, 23:20)

Ahoj toto auto je v podstate za sumu co sa predava celkom schopne. Samozrejme je na celom aute a pouzitych materialoch vidiet kde sa setrilo a takisto aj na konstrukcii je jasne ze v bezpecnosti to nie je to prave. Rozhodne vsak ako prve auto na naucenie sa po meste je to normalna volba. Stale lepsie ako Favoritka ci Felda :-) aspon to tak nehrdzavie. A je uplne jasne, ze toto auto sa robilo ako lowcost, cize na co najnizsiu predajnu cenu .... Tod moj nazor.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#3. RE: Daewoo lanos (3. december 2014, 10:14)

Prvá vec - spotreba: priemer veľakrát okolo 9L. Tí, ktorí tvrdia že nie, majú možno šťastie a možno to nechcú priznať, hlavne predajcovia. A čo si pamätám, už keď sme pri slovku lowcost, tak prvé ročníky Lanosu nemali ani tachometer. Nesúhlasim

0 1
Nahlásiť

725 prispevkov
#4. RE: Daewoo lanos (3. december 2014, 21:44)

ahoj, ne je to zlé auto, otázka je, koľko za neho chceš dať.

cez víkend som mal zadanie od zákazníka zohnať auto, aby bolo čo najnovší ročník s najmenšími km a do 1700 eúr a samozrejme spoľahlivé. kúpili sme suzuki wagon r plus z roku 2006 v dobrom stave, servisnou knižkou, 80 tis km.

v cene drahšieho lanosa kúpiš napríklad suzuki swift, je to pre niekoho škaredé auto, ale spotreba menšia a je aj spoľahlivé.

1 0
Nahlásiť

48 prispevkov
#5. RE: Daewoo lanos (4. december 2014, 11:36)

Lanos 1.4? maj rozum!

0 2
Nahlásiť

2 prispevkov
#6. RE: Daewoo lanos (7. december 2014, 07:56)

Preco myslis ci mam rozum proste sa mi to auto paci mal som v minulosti lanos 1,5 a bol som s nim spokojny odvetdy som mal 2 auta ale stale ma to taha k lanosu

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Chevrolet (Daewoo) / Daewoo lanos