citroen berlingo 2,0 hdi - zdochyna, uz nestartuje a nenacita RJ

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 19. apríl 2024, 12:00

Autor
Správa

2 prispevkov
#1. citroen berlingo 2,0 hdi - zdochyna, uz nestartuje a nenacita RJ (27. október 2014, 12:27)

ahojte. mam problem s mojim berlingom rocník 2002, motor 2,0hdi. problem zacal tym ze motor zdochol aj pocas jazdy na neutrale, hlavne ked bol studeny ale stalo sa to aj ked bol zohriaty. idem si do krizovatky, preradujem a pocas neutralu klesli otacky a zdochne,potom som potocil klucikom a bez problemov naskocil. robilo to asi tak par mesiacov, potom nejake 3 meisace to nespravilo vobec a potom to robilo asi pol roka. ale inak fungovalo super. potom som daval znamemu menit ole, filtrej a dalsie veci. auto som mu dorucil a ked s tym siel do garaze tak mu to zdochlo na krizovatke a uz nenaskocilo. odtiahol ho do garaze skusil teda vymenit oleje a filtre a ked vychadzal z garaze tak znova naskocilo, pred garazov zhasol motor a skusil znova nastartovat a od vtedy uz nenaskocilo. teraz je v servise na sliaci a tam ho skusili napojit na pocitac a nenacitalo im riadiacu jednotku. tak pozerali kabelaz ale nenasli ziadne prerusenie. tak skusili druhu (na 100 %funkcnu) riadiacu jednotku a zasa nic. vraveli mi ze urcite tam je niekde prerusena kablvoačka, bud zalomeny kabel alebo nieco podobne, ze kvoli tomuto mohlo aj zdochynat. teraz chcu vymenit komplet kablovacku. co si o tom myslite?co by ste poradili? pripadne viete mi pomoct zohnat kablovacku za nejakych par eur?

ja nie som ziadny technik ani automechanik ani elektrikar, takze som to popisal tak ako som vedel.

vopred dakujem za rady a pomoc.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Citroen / citroen berlingo 2,0 hdi - zdochyna, uz nestartuje a nenacita RJ