Neviem sa rozhodnúť

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 26. apríl 2024, 06:06

Autor
Správa
majo1212211 4 prispevkov Nitra #1. Neviem sa rozhodnúť (15. august 2014, 22:17)

Zdravím Vás rozmýšľam o kúpe auta no neviem sa rozhodnú potrebujem auto do 3000- max 3400€ na dlhšie vzdialenosi a preto diesel ale neviem aké auto či Škoda octavia, Seat leon alebo BMW momentálne sa mi páči BMW 320D no potrebujem poradiť či je to správna voľba čo sa týka kazivosti alebo ceny opráv a či sa už dá za 3400 kúpiť dobré.

Ďakujem Pekne za rady :D

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#2. RE: Neviem sa rozhodnúť (15. september 2014, 11:58)

ak chceš 320D podľa ceny tipujem e46 tak si daj pozor pri 100kW verzii na čerpadlo VP44 myslím že sa volá lebo často odchádza... ceny opráv e46 sú asi o 5% drahšie ako octavia niektoré veci má dokonca škoda drahšie...

ale popravde e46 za 3000 nebude v top stave s tým musíš rátať najmä ak s tým budeš jazdiť dlhšie trasy tak tam častejšie bude niečo odchádzať...ja by som volil radšej octaviu kvôli nie lacnejšiemu ale lahšiemu servisovaniu kedže sú viac rozšírené a diely kúpiš všade (to som fanúšik BMW a škodu nemusím vôbec).

0 0
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#3. RE: Neviem sa rozhodnúť (20. september 2014, 01:41)

Kamo, si z NR. Na tvojom mieste by som nevahal brať volvo S40/V40 ročniky do 2004. V NR je volvoservis aj s nahradnymi dielmi a najlepši mechanici na staršie volvá. / www.volvoklub.sk/ Opýtaj sa tam po nejakom voze, určite Ti poradia dobre. Všetko budes mať doma. Výdrž volva oproti škodovke je podstatná a katoseria je odolnejšia, v tom aute si budeš inak jazdiť.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / BMW / Neviem sa rozhodnúť