Renault scenic zle startuje

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 16. apríl 2024, 07:01

Autor
Správa

3 prispevkov Trebišov
#1. Renault scenic zle startuje (1. august 2014, 16:56)

Dobry den,prosim o radu odbornikov na problem. Mam starší renault megan scenic benzín so štartovaním.Stava sa mi často,že nemôžem naštartovať niekedy až na 10x, inokedy na prvý krát chyti bez problemu. Nepomohla ani nova baterka. Boli sme v troch značkových servisoch na počítači, kde výsledok bol ,,auto je v bezchybnom stave... Ak mi niekto poradí ďakujem vopred .

0 0
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#2. RE: Renault scenic zle startuje (2. august 2014, 18:47)

- predať a problém bude preč. :-). Alebo treba skusit renaulklub, renaulforum, hlavne české. Je to najčastejší problém tejto zn.

0 1
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#3. RE: Renault scenic zle startuje (11. august 2014, 07:39)

Daj skontrolovať riadiacu jednotku imobilizéra. ja by som povedal ,že je zle spárovaný z R.J. motora. Alebo práve dožíva. Je to len otázka času ,keď zhasne úplne.

0 0
Nahlásiť

3 prispevkov Trebišov
#4. RE: Renault scenic zle startuje (10. október 2014, 16:22)

Už to mám opravené a urobili mi to v Trebišove v autoservise kde pracuje kolektív mladých úžasných ľudí. Je to rodinná firma ktorú riadia súrodenci sú veľmi slušní, ochotní, trpezliví v oboznámení s poruchou, predbežnou cenou aj opravou. Všetci ste ma strašili,že to nejde opraviť a predsa, len treba otvoriť správné dvere aj touto cestou im úprimne ďakujem spokojná zakaznička H.M.

0 0
Nahlásiť

diviak72
1 prispevkov Bytča
#5. RE: Renault scenic zle startuje (1. december 2014, 21:56)

ešte by bolo fajn,keby si napísala čo tomu vlastne bolo

0 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#6. RE: Renault scenic zle startuje (9. december 2014, 20:57)

može byt snimač zotrvačnika alebo maš poškodenu kartu kde pomože iba vymena a preventivne vyčistit škrtiacu klapku

0 0
Nahlásiť

6 prispevkov Galanta
#7. RE: Renault scenic zle startuje (19. júl 2019, 20:01)

Už som pozeral aj iné témy ale vidím že čo sa štartovania týka môže byť 100 problémov. Renault Megan 1998 taký ako na obrázku to robí že veľmi dlho treba točiť aby chytil motor. Čo tam môže byť? Predošlí majiteľ tvrdí že on na tom chodil dennodenne a nerobilo mu nič také a aj keď bol v oprave kvôli STK tak mechanik nič také nespomínal že bol problém naštartovať. Alebo to je normálne u tohto modelu že minimálne 10-15 sekúnd točíte štartér a naskočí až keď to robíte tretí krát? Aspoň trikrát treba točiť štartér 15 sekúnd kým naskočí.

www.img.aaaa ... uto.eu

0 0
Nahlásiť
Ubo15 17 prispevkov Komárno #8. RE: Renault scenic zle startuje (22. júl 2019, 10:38)

diagnostiku máš za sebou?

0 0
Nahlásiť

vavrino
10 prispevkov Nitrianske Pravno
#9. RE: Renault scenic zle startuje (23. júl 2019, 08:09)

@gaaspi nemyslím si,že je normálne aby si naštartoval až na tretí krát, daj si skontrolovať štartér, sviečky a baterku :)

0 0
Nahlásiť

kollki
29 prispevkov Malacky
#10. RE: Renault scenic zle startuje (19. august 2019, 10:11)

Jasné, že normálne to nie je, ale myslím si tiež, že diagnostika by snáď mohla niečo ukázať Že aha

0 0
Nahlásiť

monkey324
13 prispevkov Nitra
#11. RE: Renault scenic zle startuje (20. august 2019, 09:14)

začni baterkou, sviečkami a potom štartérom ak vylúčiš tieto tri veci čo písal aj vavrino tak je problém niekde hlbšie

0 0
Nahlásiť

richie_121
11 prispevkov Ilava
#12. RE: Renault scenic zle startuje (20. august 2019, 11:16)

pozaral si uz nieco z toho, co ti tu bolo spominane?

0 0
Nahlásiť

ondrobondro
4 prispevkov Ilava
#13. RE: Renault scenic zle startuje (21. august 2019, 09:02)

gaaspi tak ako to je? kukali ste to? vyriešili ste?

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Renault / Renault scenic zle startuje