asynchronny beh motora

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 26. apríl 2024, 00:02

Autor
Správa
Odin-16 19 prispevkov Poprad #1. asynchronny beh motora (27. júl 2014, 19:45)

Zdravim vie niekto poradit pred mesiacom mi zacal motor na mojom lexus is200 asynchronne bežat motor tj ze jeden valec proste prestal ist a to niekedy hned na zaciatku ako som ho nastartoval alebo po urcitej dobe ked som jazdil pritom sa skrtiaca klapka sama otvarala akoby kompenzovala slaby vykon zašiel som s nim do servisu tak mi vymenili vraj bola jedna sviacka zla a vstrekovaci ventil na 2 valci no tak to vymenil chlapik isiel mesiac dobre a teraz sa mi ta chyba znova vratila tak som sa teda bol spytat v inom servise co by to mohlo byt povedal mi tam ze to určite bude cievka len ked som teda meral cievky ja tak mali sice vsetky rovnake parametre vinuti ale uplne odlisne ake by mali mat lenze ja som cievku meral ked bola este namontovana v motore takze neviem ci to nemohlo ovplyvnit vysledok, teda otazka znie ci to moze byt ta cievka a ci treba cievku vymontovat z motora aby som zmeral jej vynutia

1 0
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#2. RE: asynchronny beh motora (29. júl 2014, 13:22)

Napíš si do www.toyotateam.sk alebo i cz fóra. Takéto tam riešime, i Lexus.

0 0
Nahlásiť

vendulka1611
1 prispevkov Prievidza
#3. RE: asynchronny beh motora (21. august 2014, 13:01)

dobrý deň, vie mi niekto povedať či treba v aute SUZUKI VAGON R+ 1.3 69 KW ročník 2004 nastavovať BENZINOVE VENTILY? ak ano tak ako často?? volnobeh motoraa nejde dobre
Ďakujem . Viera T.

0 0
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#4. RE: asynchronny beh motora (6. september 2014, 15:07)

...treba...a vždy podľa potreby

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#5. RE: asynchronny beh motora (15. september 2014, 20:41)

cievka sa dá odkontrolovať osciloskopom. osciloskopom sa dá vidieť aj priebeh iskry.

môžu byť stvrdnuté tesniace gumičky pod benzínovými vstrekovačmi, menil som to už aj na 6 ročnom aurise, prípadne poškodené vplyvom predchádzajúcej manipulácie.

hádanie valcov som nedávno riešil u renault kangoo po zúfalom pátraní a blbej kompresii... bola prasknutá pružina na jednom ventile.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / asynchronny beh motora