Škoda Felicia - pískanie od prednej nápravy

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. apríl 2024, 09:14

Autor
Správa
Jeeykey 1 prispevkov #1. Škoda Felicia - pískanie od prednej nápravy (16. júl 2014, 23:36)

Zdravím , mám trochu špecifický problém z pískaním z priestoru prednej nápravy akoby od kolies na felicii 1,3 MPI ročník 98 , stav tach 109 000 . Problém je najmä v tom že to nerobí stále ale iba v špecifických podmienkach pri rýchlosti cca 40 - 70 km na rovinke , často v dedine pri 50 tke , a iba keď točím volantom mierne do prava takých 5 -15 stupňov . Auto bolo v servise problém sa neodstránil , ten zvuk je dosť silný taký kmitavý ...
toto je ono môžte si to vypočuť :
https://www.youtube.com/watch?v=c7FajGyl2CM

ďakujem všetkým za príspevky

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: Škoda Felicia - pískanie od prednej nápravy (18. júl 2014, 01:03)

Tak to tazko poradit. Ono moze ist o totalnu banalitu ze mas niekde uvolneny nejaky plast a ten pri urcitom kmitocte zacne vibrovat, ale moze ist aj o inu vec. Napriklad to moze robit lozisko i ked podla zvuku to na lozisko celkom nevyzera. Skor mi to pride ako ze kotuc alebo brzda alebo poloos chyti rezonanciu. Tazko povedat, mne sa zda ze je to taky skor kovovy zvuk


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 1
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Škoda / Škoda Felicia - pískanie od prednej nápravy