SWL

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 7. máj 2024, 16:14

Autor
Správa

mfolk
4 prispevkov
#1. SWL (29. jún 2014, 13:13)

Na display mi vypisuje : SWL initialisation progres...... nejde zapnuť radio ani nav. sys...... ma stym niekto skusenosti?

1 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: SWL (30. jún 2014, 00:20)

Co som vygooglil tak sa to tyka radia s navigaciou??? Malo by ist o chybu inicializacie softveru v radiu. K autu ma byt recovery CD, ktorym dokazes obnovit naspat program v radiu a malo by nabehnut. V skratke povedane, mal by si "preinstalovat" radio, zblbol ti v nom softwer


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
1 0
Nahlásiť

mfolk
4 prispevkov
#3. RE: SWL (30. jún 2014, 16:11)

mam dvd od navigacie....skusim to tam dať a uvidím....potom napíšem ......

0 0
Nahlásiť

mfolk
4 prispevkov
#4. RE: SWL (30. jún 2014, 17:41)

Tak dal som tam origi. dvd softwér a nič... :-( nenačítava ho

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #5. RE: SWL (9. júl 2014, 10:31)

uz som to robil, musis si stianut origi recovery, len dost zalezi od verzie tvojho radia, je to v tvare RNSxxx, prip. napis ake auto, motor a rocnik mas.

Ked som to riesil tak som updatol softver v radiu a vsetko slo ako ma


Life is too short to remove USB safely
1 0
Nahlásiť

mfolk
4 prispevkov
#6. RE: SWL (11. júl 2014, 17:23)

bol som vo VW ...radio nekomunikuje ani s pc ani nenačítalo origi. soft. dvd..... že si mam dať opraviť radio niekomu čo opravuje pcčka..... Som smutný

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#7. RE: SWL (13. júl 2014, 23:07)

No pekne ... ked ta z origo servisu poslu kade lahsie :-D ... mozno sa ti tu niekto ozve kto je blizko teba a bude si s tym dat rady. Skus si najst v okoli nejaku firmu co sa zaobera opravou pocitacov a elektroniky a mozno sa ti postasti najst dobreho cloveka ktori ti to da dokopy


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
1 0
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#8. RE: SWL (14. júl 2014, 18:59)

...čo som vravel...autorizované servisy na Slovensku...Priateľu, daj sa dokopy s vwklub, tam Ti určite skôr niekto pomôže.

1 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Volkswagen / SWL