Fabia 1.2HTP LPG

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. apríl 2024, 07:00

Autor
Správa

andrej196405
6 prispevkov Lipany
#1. Fabia 1.2HTP LPG (13. jún 2014, 22:15)

Ja mam taky problem že my stale svieti chek na lpg.Mechik ktory to montoval to stole nastavy. Vydrži to 500 až 2000km a zase to zasvieti.Pri diagnostike mu piše chuda zmes.Ked je auto studene a pri prepnutiu na plyn sa roztrasie že ho musim vypnuť a znova naštartovať.Ktomu mechanikovy už tak chodim 2 roky a on to nastavy a hotovo. Ma niekto takyto problem.

0 0
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#2. RE: Fabia 1.2HTP LPG (14. jún 2014, 07:33)

Niečo podobné s tým trasením som pred časom mal aj ja, presne na haťapke. Nevyriešilo sa to, bohužiaľ. Ale čo na to HTML ....?

0 6
Nahlásiť
HTML 139 prispevkov Zahraničie - ostatné #3. RE: Fabia 1.2HTP LPG (14. jún 2014, 10:40)

To by si nebol ty keby si si nerypol, že hvezdarik ? Tak v prvom rade nevieme o aký typ splynovača ide, ale chyba je predsa známa a to chudobná zmes. Na splynovačoch s podtlakom sa zmes bohatosti regulovala takým otočným krúžkom/ventilom , keďže to bol podtlak bolo to treba často nastavovať a prestavovať, minimálne 2 razy do roka, pretože v lete ti stačila chudobnejšia zmes a v zime si potreboval zas bohatšiu pri prepínaní z benzínu na plyn. U áut s riadiacou jednotkou by si to mala meniť podľa potreby tá riadiaca jednotka, možno by stačilo nastaviť vyššiu teplotu prepínania z BA na LPG, ja by som ale v 1 rade vymenil mechanika ak to 2 roky nevie vyriešiť

2 0
Nahlásiť

andrej196405
6 prispevkov Lipany
#4. RE: Fabia 1.2HTP LPG (15. jún 2014, 11:09)

Ide o spynovač Tartariny

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Škoda / Fabia 1.2HTP LPG