škoda fábia - montáž 2 DIN rádia

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. apríl 2024, 09:17

Autor
Správa

25 prispevkov
#1. škoda fábia - montáž 2 DIN rádia (30. máj 2014, 19:02)

Ahojte,

tak som si konečne do mojej fábie 1 zohnal rádio s navigáciou presne tento model:

http://www.dvdautoradia.sk/dvdautoradia/eshop/3-1-specialne-autoradia/18-2-SKODA/5/49-VW-SKODA-SEAT-autoradio-s-DVD-GPS-TV-USB-SD-bluetooth-internet

Ale bez DVB-T tunera a 3G modemu. Chcel by som poradiť ohľadom montáže čo a ako. Viem že musím vyhodiť tú zásuvku alebo ináč povedané poličku v strede. Káble ako USB by som rád do priehradky spolujazdca ale ako to neviem otvor tam nieje treba tam niečo vylomiť alebo dieru navŕtať ? GPS anténu treba vraj pri okno ale ako ju tam dostanem to neviem. Káble v aute môžem odfotiť ale tie by mali byť v pohode len dáke 3 drôty sú zaizolované izolačkou mimo konektorov ale neviem čo sú zač. Anténa FM tam je dostupná. Ku rádiu mám všetko príslušenstvo vrátane káblov aj montážnych plechov.

Ďakujem.

0 0
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#2. RE: škoda fábia - montáž 2 DIN rádia (31. máj 2014, 21:29)

Á, tak toto je podľa teba ''dobrá výbava''. Ja že začneš prakticky- s diódami na denné svietenie. Alebo tie už máš?
No, to som zvedavý, kto ti s tou labčibudkou pomôže..

0 1
Nahlásiť

25 prispevkov
#3. RE: škoda fábia - montáž 2 DIN rádia (2. jún 2014, 21:14)

tak z odpovede mi je jasné že nikto takže ďakujem za odpoveď spravil som to sám len to ešte musím dorobiť

0 0
Nahlásiť
HTML 139 prispevkov Zahraničie - ostatné #4. RE: škoda fábia - montáž 2 DIN rádia (2. jún 2014, 21:20)

GIGN s takýmito vecami nechápem prečo vôbec píšeš do tak amatérskeho fóra ako je na tejto stránke Blééé je kopa fór, kde sú ľudia čo aj niečo okolo áut naozaj vedia a vedia ti poradiť lepšie ako tu aj s takými vecami ako je montáž 2DIN rádia

0 0
Nahlásiť

25 prispevkov
#5. RE: škoda fábia - montáž 2 DIN rádia (2. jún 2014, 21:28)

lock témy, poradil som si sám

0 1
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Škoda / škoda fábia - montáž 2 DIN rádia