Tempomat Škoda Fábia

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 3. máj 2024, 21:02

Autor
Správa

20 prispevkov
#1. Tempomat Škoda Fábia (4. február 2014, 17:26)

Zdravím .. chcel by som sa opýtať oplatí sa mi dať tempomat na škodu fábiu 2000 1,4 55KW 75k
Jedná sa mi o spotrebu .. Dokážem mať lepšiu spotrebu ako keď si regulujem plyn nohou ? či sú to len Fámy ..
Má tu niekto tempomat na takej fábii ?
Akú robíte spotrebu ?

0 2
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#2. RE: Tempomat Škoda Fábia (4. február 2014, 18:06)

O tom som nepocul. Tempomat je vhodny na dialnicu a cestovanie krizom cez republiku a do zahranicia. Robis take furmanky na Fabii?

1 0
Nahlásiť

5 prispevkov Chym
#3. RE: Tempomat Škoda Fábia (4. február 2014, 20:09)

O co ti ide?

0 0
Nahlásiť

20 prispevkov
#4. RE: Tempomat Škoda Fábia (5. február 2014, 07:11)

No jazdím prevažne diaľnice , skoro každý týždeň ZC- BB a späť tak by som bol rád či sa mi to oplatí ..
idem mi o to aby som čo najviac ušetril vzhľadom na to že študujem a potrebujem nejaké tie peniaze ušetriť ..

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#5. RE: Tempomat Škoda Fábia (5. február 2014, 21:30)

neviem ci rozdiel co usetris sa ti vrati v podobe investicie do tempomatu ... Ak usetris liter paliva na jednej ceste to mas 1,4 usetrene ... no a kolko rokov si bude rozdiel zarabat len na to aby splatil tempomat ????


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#6. RE: Tempomat Škoda Fábia (6. február 2014, 17:09)

Zarnovicu-B.Bystricu urobis do hodiny jazdy, aj keby traktory padali. Nepotrebujes tempomat. Radsej sa uc pekne jazdit najemno.
Zmysel to ma u MKD a prepravcov osob do zahranicia, a este pre luxusnu smotanku voziacu sa v limuzinach.
Vyfasoval som uplne nove volvo s plnym vybavenim R-design M6° r.2013 a ak chces vediet, ani ja a ani moj otec este ani raz nezapol tempomat, pritom jazdime take trasy ako SNV-ZV, SNV-NR, PO a KE, i dovolenku do Alp. Auto v zabehu pri nutenych otackach v rozhrani 2200-3500 na 5r.stupni ma kombinovanu spotrebu do 6,6 l nafty v zime, pri jemnejsom style i na 6ke cca 4.5 l sa mi podari. Vyrobca udava 4.3 l. S tempomatom viac paliva neusetrim.

0 0
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#7. RE: Tempomat Škoda Fábia (6. február 2014, 17:39)

Po nejakom case, ak sa zlepsis v jazdeni a ziskas kondiciu, prides na to, ze ten tempomat ani nepotrebujes.
Jazdim volvo, udaj vyrobcu je 4.3 l/100km kombinovana, ja som na trasach SN-KE v limite
do 5 l so zatazou v zime a este v zabehu (9000km). S tempomatom, ktory tam mam, ale nepouzivam, viac neusetrim paliva. To iste na sluzobkach do ZV a NR.
Caka ma vsak zdlhava put do Norska, to bude uz ina pesnicka. S nohou na pedale cely den vydrzim, no dostavila by sa unava a vyssie riziko nehody, prinajmensom by som isty cas chodil jak dePeirac. Tempomat sa takto zide. Reklamne triky o uspore paliva ucinkuju iba na tych, co si za volantom v zrucnosti moc neveria.

0 0
Nahlásiť

20 prispevkov
#8. RE: Tempomat Škoda Fábia (8. február 2014, 17:09)

ďakujem za radu :) vedel som síce že najlepšiu spotrebu spravím ja .. len ma trocha mýlili tie reklamné triky :) ale teraz už budem vedieť :) ešte raz Ďakujem

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Škoda / Tempomat Škoda Fábia