renault scenik

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 27. apríl 2024, 03:19

Autor
Správa

2 prispevkov
#1. renault scenik (22. január 2014, 16:13)

nevie mi niekto poradit?mam renault scenic 1,6 - 16V a priemerna spotreba bola 8,3 a za týžeň mi vyskocila na 10,4 a keď je motor studený tak ho dosť dusí. Keď sa zahreje tak ide dobre.

0 1
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#2. RE: renault scenik (23. január 2014, 16:55)

Normalka....nasa zima robi taky jav: najprv prsi a potom klesaju teploty. Ak v tom case negarazujes, ci je to benzinak alebo dizlak, namahame baterky vsetcia octavkari,pasataci,peugeotaci atd. rovnako. Ak nemas garaz, staci aj mat auto pod pristreskom. Ja to nudzovo robim na octavke, ked som mimo garaz cez noc apod., ze zakryvam nepremokavou plachtou okrem celneho skla aj celo s kapotou a cez strechu fixujem pri kufri. Velky zazrak to nie je, lebo dost vlhka taha odspodu. V casoch normalnych zim som to nerobil. A napriklad u noveho volva mam motorovy priestor takpovediac izolovany od okolia, tu problem so startmi nie je ani po tyzdni statia v mrazoch. Renault je znamy tymto problemom. Porovnaj svoju podkapotovu ochranu s volvami a dojde ti to.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Renault / renault scenik