renault scenic-chýba ABS

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 20. apríl 2024, 17:09

Autor
Správa

2 prispevkov
#1. renault scenic-chýba ABS (14. január 2014, 14:02)

dobrý den prajem,mám jednu otázku-v bazáre kúpený scénic(1,6 66kw benzín,r.v. 98,ja viem,penzista) vôbec nie je ABS,napriek tomu,že podľa TP by tam malo byť.to si môžu dovoliť napísať do papierov takýto výmysel?asi som naivný,viem že dnes sa skoro každý snaží odrbávať,pri autách to platí stonásobne.a ešte-rosia sa mi okná,ked som sa objednal k servisákovi na to abs-ktoré tam teda nie je,čo som nevedel-povedal som mu aj o tom rosení,tak objednal pelový filter,ale bude ho musieť pekne krásne vrátiť,pretože ani ten tam nie je,resp.ani tam nikdy nebol.auto je dovezené z belgicka,na tachometri bolo 113000 km,kde je pravda neviem,ale je naozaj zachovalé,viacero ludí od fachu povedali že to môže byť pravda.mám ho rok,zatial bez poruchy okrem repasu alternátora,ináč som vlastne spokojný.a ďakujem renaultu,že do tohto modela vôbec namontovali volant a zadné sedačky Fajn

0 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#2. RE: renault scenic-chýba ABS (14. január 2014, 16:22)

Keď hľadáš kabínový filter, skús na stránke MANN. Je tam aj vyobrazené , aký typ a umiestnenie tohto filtra.

https://www.mann-hummel.com/mf_prodkata_eur/index.html?iKeys=23.6.0.29.6

0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#3. RE: renault scenic-chýba ABS (14. január 2014, 19:42)

dakujem.ale to rosenie spôsobuje nefunkčný prepínač cirkulácie vzduchu,musím to mať zapnuté na vnútorný okruh-preto sa to aj rosí-ked stlačím gombík aby som to prepol na vonkajší okruh,ozýva sa kdesi spoza palubovky pukanie,klapka ktorá sa má otvoriť,alebo zatvoriť,čojaviem,je zaseknutá.chlapík povedal,že to tam treba porozoberať,ked bude mať čas,tak to spraví.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Renault / renault scenic-chýba ABS