Skoda fabia vymena motor

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 3. máj 2024, 17:03

Autor
Správa

2 prispevkov Dvorníky
#1. Skoda fabia vymena motor (12. január 2014, 15:52)

Zdravim,mam skodu fabia 1,4 MPI chcel by som vymenit na nej motor nahradit ho 1,9TDI da sa to?? Vodje sa my tam?

0 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#2. RE: Skoda fabia vymena motor (12. január 2014, 20:19)

Z veľkosťou motora asi problém nebude. Ale neviem či to bude možné urobiť papierovo. Lebo prestavba tohto typu nie je dovolená. Zmena typu paliva nie je možná. Bolo to možné , ale už je to zmenené. Dosť dlho.

2 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #3. RE: Skoda fabia vymena motor (22. január 2014, 14:42)

či mi tam vojde by ma trapilo asi posledne, určite by si musel meniť cele elektroinštalácie, riadiacu jednotku - určite by to nebolo lacnejšie ako kupiť jazdenu deselovu Fabiu


Life is too short to remove USB safely
2 0
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#4. RE: Skoda fabia vymena motor (23. január 2014, 21:09)

Osobne by som to nerobil. Su v obehu felicie 1.9D...tam by som menil po odjazdeni motor za TDI. Otazka znie, preco neprejst na octavku. Jej hodnota a vyuzitie je trvacnejsie i vacsie. Rozdiel v cene nie je tak vyrazny od vymeny motora s mnozstvom agregatov k tomu.

2 0
Nahlásiť

5 prispevkov
#5. RE: Skoda fabia vymena motor (24. január 2014, 14:11)

Nemá to zmysel meniť,je to prácne a ako uviedli kolegovia vyššie,je to nedovolená prestavba a poisťovací podvod.Nedaj bože,aby s tým autom sposobil nejakú poistnú udalosť :-/

2 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Škoda / Skoda fabia vymena motor