aké nové SUV do cca 20000€ daciu? nissan? suzuki? 4x4 benzín, poraďte

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 24. apríl 2024, 00:26

Autor
Správa

1 prispevkov
#1. aké nové SUV do cca 20000€ daciu? nissan? suzuki? 4x4 benzín, poraďte (27. december 2013, 06:22)

uvažujem o kúpe nového SUV najlepšie 4x4- dacia duster je v dorej cene, ale už sa núka aj suzuki SX4 v dobrej cene, ale páči sa mi aj nissan qashqai... čo by ste mi poradili???

0 0
Nahlásiť

1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: aké nové SUV do cca 20000€ daciu? nissan? suzuki? 4x4 benzín, poraďte (28. december 2013, 23:46)

Ja by som rozhodne volil Quasqai ... aj sa mi najviac paci aj je to podla mna dobre auto


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
3 3
Nahlásiť

725 prispevkov
#3. RE: aké nové SUV do cca 20000€ daciu? nissan? suzuki? 4x4 benzín, poraďte (7. január 2014, 22:49)

šiel by som do novej suzuki SX4.

1 4
Nahlásiť

1 prispevkov
#4. RE: aké nové SUV do cca 20000€ daciu? nissan? suzuki? 4x4 benzín, poraďte (12. január 2014, 21:18)

pozrel by som aj mitsubishi ASX

2 1
Nahlásiť

1 prispevkov
#5. RE: aké nové SUV do cca 20000€ daciu? nissan? suzuki? 4x4 benzín, poraďte (14. január 2014, 09:14)

Ahoj,
ja osobne by som volil novú Suzuki SX 4 S-cross a to hlavne preto že je to koncepčne (konštrukčne) najnovšie vozidlo
s pomedzi spomínaných a je tam aj dosť dobrá cena na to čo ponúka. Ja mám Qashqai, je super, ale dnes by som si ho ako nové nekupoval, nakoľko je to koncepčne veľmi staré auto. Myslím, že koncom roka má prísť už nový...
Ešte by som pozrel aj Mazdu CX-5, neviem ako ja na tom cenou, ale ak chceš beznín je určite dobré pouvažovať

2 0
Nahlásiť

64 prispevkov
#6. RE: aké nové SUV do cca 20000€ daciu? nissan? suzuki? 4x4 benzín, poraďte (15. január 2014, 18:58)

Keď máš 20 000 voľných, prečo rozmýšľaš nad paródiami, prečo si radšej nekúpiš auto?

2 1
Nahlásiť

1 prispevkov
#7. RE: aké nové SUV do cca 20000€ daciu? nissan? suzuki? 4x4 benzín, poraďte (16. január 2014, 14:05)

Mám Mitsubishi ASX a som nadmieru spokojný.. Jediná nevýhoda sú servisné prehliadky.. 400-500 €

1 0
Nahlásiť

11 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#8. RE: aké nové SUV do cca 20000€ daciu? nissan? suzuki? 4x4 benzín, poraďte (18. január 2014, 10:44)

Kmotor radil Citronál, starý Formulu jenna.......já som sa rozholla kúpiť Frabán!

Takto to dopadne vždy pri podobnej téme: radcov od výmyslu sveta, názorov a "tipov" ešte viac.....tie vaše internetíky, virtuálne "známosti" a notorickí prispievači typu imro2t, ktorí majú chorobné nutkanie vyjadrovať ku všetkému čo sa okolo nich šuchne.....to je paráda.....a zakladateľ témy je teraz zmagorený ešte viac..... Súhlasim

To už sa pomaly ani nevyseriete bez toho, aby ste hneď nebežkali na nejaké fórum vypytovať sa na niečo, na čo dostanete odpoveď od niekoho, kto vás vôbec nepozná a teda nevie či je to, čo vám ide veľkým štýlom radiť pre vás vôbec vhodné?

Veď si dopuče kúp to, čo sa ti páči, v čom sa ti dobre sedí a z čoho máš najlepší pocit pri jazde. A ne sa vypytovať po internetíkoch. To by však chcelo dvihnúť riť a dohodnúť si skúšobnú jazdu u predajcov, že?

Takto si potom kúpiš nejakú haraburdu, ktorú ti "radil" nejaký kokôtik virtuálny, ktorý ju má na plagáte v detskej izbe a každý večer pred spaním na ňu s prižmúrenými očami s láskou hľadí s predstavami, ako by na nej zastavil pred strednou školou ktorú navštevuje....

20 4
Nahlásiť

1 prispevkov Michalovce
#9. RE: aké nové SUV do cca 20000€ daciu? nissan? suzuki? 4x4 benzín, poraďte (19. január 2014, 21:03)

Je sumafuk co si kupis.Zakladna otazka znie na co to auto potrebujes.Ked s tym budes jazdit len po asfalte kup si hocico a staci ti 4x2.Do terenu potrebujes offroad nie SUV.Na niektorych SUV v terene tak krasne horia spojky a maju aj 4x4.
Do terenu mam vyskusanu daciu nieje dokonala ale je skvela.Ostatne su vhodne tak suche polne cesty v jemnom terene.
Z SUV do terenu doporucujem LADU NIVU.TA prejde vsade.ANO NIVA je SUV ale posle do smutku akykolvek offroad. Blééé

3 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#10. RE: aké nové SUV do cca 20000€ daciu? nissan? suzuki? 4x4 benzín, poraďte (20. január 2014, 23:46)

LEVEL v podstate mas pravdu vyberat si auto podla nazaru niekoho koho clovek nepozna :-/ ja osobne si vyberem co sa mi paci prejdem to s automechanikom a pokial mi nepovie ruky prec(1z5kup co som zatial robil) tak idem dotoho ale na druhej strane to u teba vyzera na tazku traumu z internetu pretoze fora su na to aby sa komunikovalo a ked to tak vezmes mas najdlhsi prispevok vo vlakne o nicom :X

1 0
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#11. RE: aké nové SUV do cca 20000€ daciu? nissan? suzuki? 4x4 benzín, poraďte (24. január 2014, 06:07)

Ach, level, krasny blavacky sleng...no comment.
No a k SUV-pravda je, ano, Lada Niva je legendarny terenacik. No z novych aut zas len spomeniem Volvo sx60. Po mestach sa to rozmnozuje....a celkom fajn sa cisti interier...u predajcu za 51 tisic, zo zahranicia parrocna jazdenka za dvacku.....
Nissan Quasqai je pohladne auto, ujko ho ma, no viem, ze do terenu s nim treba opatrnejsie,ma slabsiu karoseriu, hihi. Ale na cestach je super, hlavne na tie protikolesove priekopy a podobne multifunkcne nadrze...V Suzuki SX4 som sedel - malinkate, moc malinkate....

0 0
Nahlásiť

5 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#12. RE: aké nové SUV do cca 20000€ daciu? nissan? suzuki? 4x4 benzín, poraďte (28. január 2014, 13:03)

no podla prieskumov jednoznacne vedie honda crv a uz skorej ako sx4 zober ten s cross do nissanu by som moc asi nesiel i ked su to dobre auta ja by som ti jednoznace poradil urcite tu hondu velmi kvalitne prevedenie vezmi v tec motor mas vystarane bezproblemove auto dobry vykon dost priestoru zvladne aj teren ale je to na tebe aj volva stoja ze hriech mimochodom no ja som za hondu

1 0
Nahlásiť
msabre 1 prispevkov Spišská Nová Ves #13. RE: aké nové SUV do cca 20000€ daciu? nissan? suzuki? 4x4 benzín, poraďte (29. január 2014, 16:05)

Odporúčam napísať si na papier pár vecí čo od toho očakávaš, akú výbavu chceš, koľko najazdíš za rok, či potrebuješ 4x4 alebo chceš len štýlové auto s vyšším posedom, atď..
Potom si popíš ceny k vybraným autám a vyraď tie, ktoré sa ti páčia najmenej. Baviť sa u nového auta o kvalite je úplne zbytočné. Ak to chceš na dlhé roky choď do japonca, ak to uvažuješ max na 3 - 5 rokov je to totálne jedno, tu ale skôr uvažuj o nemcoch, lepšie sa budú predávať.
Ďalej zváž ekonomiku, servisné intervaly, ceny prehliadok, ceny náhradných dielov, spotrebu ...
Podľa modelov čo si napísal skôr pôjde o nejaký menší crossover, tam neurobíš chybu ani s Yetim či obdobou od francúzov.
Ťažko radiť, môžem ti povedať len svoju skúsenosť, pred dvoma rokmi som chcel SUV, po vyskúšaní všetkého čo sa dalo som z výberu SantaFe, Sorento, Outlander, Captiva, Freemont, Forester vzal Chevyho, kvoli pomeru cena a výkon a pocit z testovacej jazdy. Po dvoch rokoch som zistil, že 99,9% km som najazdil po normálnych cestách a jednoduchým prepočtom som dospel k výsledku, že za 5 rokov a najazdení cca 120 000 km keď spočítam náklady len na naftu a servis, som za tie peniaze mohol mať minimálne BMW 520d.
Ak nie si lesník, poľovník či chalupár, rozmyslel by som si to na tvojom mieste.

6 0
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#14. RE: aké nové SUV do cca 20000€ daciu? nissan? suzuki? 4x4 benzín, poraďte (29. január 2014, 20:20)

..a co z toho plynie? Ze clovek sa najlepsie uci na svojich chybach. Súhlasim

1 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#15. RE: aké nové SUV do cca 20000€ daciu? nissan? suzuki? 4x4 benzín, poraďte (16. február 2014, 11:41)

ja by som bral 3008, naftak, super spotreba... mal som uz vsetko, co spominas ale sedimi mi teraz Peugeot, Jozef

0 1
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Kúpa vozidla / aké nové SUV do cca 20000€ daciu? nissan? suzuki? 4x4 benzín, poraďte