octavia 2 - zabezpečenie, autorohože

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 4. máj 2024, 01:50

Autor
Správa

2 prispevkov
#1. octavia 2 - zabezpečenie, autorohože (23. november 2013, 18:24)

ahojte,

kupil som z bazaru octaviu 2 combi
a chcem poradit:

1) ake by ste dali zabezpecenie do auta proti kradezy?
2) potrebujem vymenit derave autorohoze.. nasiel som dobre ceny na internete, ale neviem sa rozhodnut, ci su lepsie s obycajne, alebo so zvysenym okrajom:
http://www.rohozedoauta.sk/2460-octavia-ii-2004-2008

mate skusenost?
vdaka
kb

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: octavia 2 - zabezpečenie, autorohože (29. november 2013, 15:28)

naleto normalne, na zimu so zvysenym okrajom Súhlasim


Life is too short to remove USB safely
1 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#3. RE: octavia 2 - zabezpečenie, autorohože (29. november 2013, 17:46)

No mne sa gumenne nepaci vizualne ale tak su prakticke. Ja by som skor bral tie s normalnym okrajom nie zvysenym.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#4. RE: octavia 2 - zabezpečenie, autorohože (30. november 2013, 14:12)

máš 3 možnosti zabezpečenia proti krádeži: elektronické, mechanické a kombinované..každé má svoje pre a proti..z autoalarmov je fajn Cobra s kartou.. pokiaľ nemáš kartu v dosahu antény zabudovanej v aute, autu sa ani nerozsvietia kontrolky po otočení kľúča...samozrejme po chvíli sa ozve alarm..potom máš rôzne mechanické,ale tie sa dajú zväčša ľahko prekonať..potom sú kombinované, ako ZEDER, MULTILOCK a podobne..Prvý menovaný robí často zásah vyrezaním časti karosérie v oblasti pedálov a úpravy stĺpika riadenia..To môže mať vplyv na deformačné zóny v aute a druhým problémom je neustála nutnosť zamykania pri každom vystúpení z auta..to ľudí prestane po čase baviť a spoľahnú sa len na ochrannú funkciu nálepiek na oknách..zamknú auto len pri dlhom parkovaní niekde pred domom..čiže najlepšie sa javí alarm, kde ti nik do karosérie siahať nebude a ak máš kartu ako súčasť alarmu, je ťažké ho oklamať..dobrou pomôckou je aj zmena pôvodného konektora na napojenie sa na riadiacu jednotku..pôvodný tam necháš,ale bez pripojenia a zlodejovi tak podstatne sťažíš možnosť sa pripojiť na riadiacu jednotku a robiť zásahy na ukradnutie vozidla..

3 2
Nahlásiť

2 prispevkov
#5. RE: octavia 2 - zabezpečenie, autorohože (14. december 2013, 10:26)

najepsie proti kradezi je nekupovat si oktaviu Spokojnosť

3 8
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Škoda / octavia 2 - zabezpečenie, autorohože