CORDON novy super radar pre policiu

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 26. apríl 2024, 01:49

Autor
Správa

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#1. CORDON novy super radar pre policiu (14. november 2011, 23:32)

CORDON je novinka na svetovom trhu v oblasti radarov pre sledovanie premávky. Je to najvýkonnejší spomedzi doterajších radarov. Kým polícia v súčasnosti používa radar na meranie jedného auta ktoré policajt zameria, novinka je na tom úplne inak.

Naraz dokáže merať a rozpoznávať až 32 vozidiel. To však nie je všetko. Autá usleduje až v 4 jazdných pruhoch a okrem rýchlosti zaznamená aj ŠPZky. A čo je na tom najlepšie, táto vecička je takých malých rozmerov, že sa dá umiestnižť kdekoľvek a vôbec o nej nemusíte vedieť a ani si ju nevšimnete. Je to taký veľký brať pre policajtov.

Pozrite si video záznam z tohto radaru:


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
1 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: CORDON novy super radar pre policiu (15. november 2011, 12:17)

fuh, no my "nie vzdy vzorni" motoristi mozeme len dufat, ze do slovenskej premavky sa to tak ryhclo nedostane Fajn ale z technickeho hladiska je to super


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#3. RE: CORDON novy super radar pre policiu (21. január 2014, 02:41)

Jazdim uz 20ty rok. Netvrdim, ze som svetec , co sa tyka rychlosto. Ale ani raz ma kamoshi nezamerali. Antiradar nepouzivam. A recept neprezradim.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Polícia a dopravné predpisy / CORDON novy super radar pre policiu