Fiat Stilo 1.9 JTD

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 26. apríl 2024, 19:15

Autor
Správa

gman8
4 prispevkov Lučenec
#1. Fiat Stilo 1.9 JTD (17. november 2013, 16:36)

Zdravim .Na Stile mi piskaju platnicky v zadu na jednej strane.Kym su studene tak su v pohode ale podlhsej jazde sa to stupnuje.Platnicky uz boli 2x menene + vytlacny piest bol pretesneny lebo zostaval zablokovany ale uz je ok.A stale to piska.Nemoze byt pricinou este brzdovy kotuc ak je viac opotrebovany?

0 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#2. RE: Fiat Stilo 1.9 JTD (17. november 2013, 18:57)

Ak ti tie platničky menily v servise, choď tam a reklamuj to. Ak si to robil doma, tak to rozober a poriadne cely strmeň očisti oceľovou kefou. Platničky tam musia ísť ľahko nasadiť. Ale pre istotu skontroluj aj kotúč. Či nie je krivý.

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#3. RE: Fiat Stilo 1.9 JTD (17. november 2013, 19:17)

Kolko ma ten kotuc toho za sebou?

Ja mam Ten isty motor ale v Alfe 147. Kotuce vydrzali tak 80tis km.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

gman8
4 prispevkov Lučenec
#4. RE: Fiat Stilo 1.9 JTD (18. november 2013, 11:04)

Ano robili to v servise,uz som to reklamoval ale oni sa vyhovaraju ze to moze byt nejaka skalka alebo necistota a ze to prestane po case,len zial neprestalo....este sa to zhorsuje....
Tazko povedat kolko ma ten kotuc za sebou lebo auto som kupil s cca.80 tis. km ale asi to bude raz tolko takze len lajickym okom sudim ze je asi viac opotrebovany-uz je v nom ryha,opotrebovany cca. 3mm.V servise mi tvrdili ze to je este v pohode....no mne sa to nezda.

0 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#5. RE: Fiat Stilo 1.9 JTD (18. november 2013, 18:43)

Reklamuj to , pokým sa to dá. Nech to urobia poriadne. Výhovorka ,že to prestane by mne nestačila. Je to minimálne neseriózne jednanie. Rozobrať a pozrieť čo to robí je otázka chvíle.

1 0
Nahlásiť

gman8
4 prispevkov Lučenec
#6. RE: Fiat Stilo 1.9 JTD (19. november 2013, 10:22)

Dakujem za rady.Urcite to budem reklamovat a uvidime ci najdu nieco, ak to nevyriesia zmenim servis....

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Fiat / Fiat Stilo 1.9 JTD