problém s naštartovaním

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 28. marec 2024, 13:49

Autor
Správa

3 prispevkov Topoľčany
#1. problém s naštartovaním (1. november 2013, 10:14)

ahojte, máme renault megane dci 1,9 rok výroby 2005 a problém je v tom že nemôžme ho naštartovať. máme zamknutý volant, nesviatia nám žiadné kontrolky, imobilizér nám stále bliká....

0 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#2. RE: problém s naštartovaním (1. november 2013, 22:49)

Asi máš problém s kartou, alebo s pripojením karty.

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#3. RE: problém s naštartovaním (3. november 2013, 16:13)

Tiez tipujem na kartu. Je to bezna vec ktora odchadza v tychto renaultoch


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

64 prispevkov
#4. RE: problém s naštartovaním (4. november 2013, 21:50)

Veru, v Renaultoch je bežná už takmer každá závada. Nechápem, čo vedie ľudí k tomu, aby si to kúpili, keď každý vie, čo je to za zázrak.

0 1
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#5. RE: problém s naštartovaním (5. november 2013, 17:54)

Kidon
Možno by si bol prekvapený s tou kvalitou. Aj lepšie značky a drahšie modely aut majú bolestivé miesta. Aj keď je pravda , že Renault ich mal v minulosti viac než dosť. Teraz sa mi ale zdá, že sa je to len o tom ,aké máš šťastie pri kúpe.

5 0
Nahlásiť

vojto55
35 prispevkov Revúca
#6. RE: problém s naštartovaním (18. november 2013, 14:18)

...Mne sa to raz tiež stalo-odpojil som na chvíľu akumulátor a po zapojení všetko fungovalo ako má...

0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#7. RE: problém s naštartovaním (26. november 2013, 07:25)

mam ho 7 rokov a nic som nezazil take skor tie slabucke predne napravy to je asi najhorsie co moze renautl vyrobit....!

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#8. RE: problém s naštartovaním (4. december 2013, 23:49)

Prosim nemozete mi poradit
Mam renault clio expression a neda sa mi nastartovat startovalo mi dnes super a toto sa mi stalo prvy krat po natankovani a nie nenatankovala som zle a ked som zaplatila a vratila sa a chcela odist z benzinky uz sa mi nedalo tak mi ho pomohli dat na stranu a teraz tam je neviem co mam robit iba vjedine co viem je ze mi nefunguje ventilator motora neviem ci tomoze mat stym nieco spolocne :(

0 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#9. RE: problém s naštartovaním (5. december 2013, 15:45)

Adrika. Ja by som to tipol na imobilizér. Skús ešte rezervný kľúč,ak ho máš. Ak to bude stále rovnaké, tak ti to ukáže iba diagnostika

0 0
Nahlásiť

KozmerT
35 prispevkov Galanta
#10. RE: problém s naštartovaním (7. december 2013, 00:20)

Každopádne si to svoje autíčko daj opraviť a prezrieť do servisu! Doma ho určite neopravíš a daj opraviť aj ten nefunkčný ventilátor chladiča v budúcnosti totiž môže viest k oveľa závažnejším poruchám a poškodeniam! Pýrim sa

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Renault / problém s naštartovaním