trhanie autom

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 8. máj 2024, 13:55

Autor
Správa

bonero1
19 prispevkov Trebišov
#1. trhanie autom (16. október 2013, 15:20)

Prečo to trha,palivové čerpadlo nove preto ze bolo spatne startovanie uz startuje pekne,dalsi problem to trhanie niekedy aj na volnobeh potom jemne pridavam pokial to samo nenabehne aj viac krat to zopakujem potom auto ide v poriadku pokial nepodradim na 3 -2 spadnu otáčky a zacne to trhat pocas jazdy ,pokial je to v otackach auto jazdi ako ma,kontroloval som vahu je cista,egr som cistil bolo tam zanesene asi pol cm na stenach potom sa to zlepsilo,teraz sa to trha znovu,asi pojdem na diagn. skuste poradit...pokial nepojdem na diagn.

0 2
Nahlásiť

bonero1
19 prispevkov Trebišov
#2. RE: trhanie autom (16. október 2013, 15:22)

je to passat bkp 2006 103 kw tdi 172 000km

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #3. RE: trhanie autom (17. október 2013, 16:07)

skus aj skrtiacu klapku vycistit


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

bonero1
19 prispevkov Trebišov
#4. RE: trhanie autom (18. október 2013, 11:16)

sucasne mal som vonku aj klapku s egr rozpolene este dufam ze ked to vyberiem ze bude hrana na klapke zanesena pohram sa s kartacikom na chrup,skoda ze ma to elektr. inac by som dal na noc do acetonu nejak to s arvov vycistim,nechcem to zaslepit aj to som cital na fore...

0 1
Nahlásiť

12fero21
1 prispevkov Nové Zámky
#5. RE: trhanie autom (18. október 2013, 23:47)

Pokial spadne otackomer a motor sa toci (otacky motora su zjavne ine ako ukazuje otackomer), tak to bude niektory zo snimacov otacok motora/natocenia vackovky. Tie zvyknu odchadzat a jednotka potom nevie, ze kedy je spravny moment na vsetreknutie paliva -> motor trha.

0 1
Nahlásiť

bonero1
19 prispevkov Trebišov
#6. RE: trhanie autom (19. október 2013, 08:21)

Aj to som cital na fore ze kontakt môze byt vadný preto ich este prestriekam s kontaxom,otackomer dobre ukazuje lebo ked trha tak aj otac.su nizke príznaky su ako by nezoplo turbo alebo nedostatok paliva ale nad1,9- 2 tis.otac.auto ide pekne,dufam ze to bude egr ukaze sa az po dôkladnom vycist.skôr klapka ked to nepomôze tak diag...

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#7. RE: trhanie autom (28. október 2013, 10:39)

tiez vlastnim passata mam ten sami problem podarilo sa ti ho vyriesit? daz vediet?zoly@centrum.sk

0 1
Nahlásiť

bonero1
19 prispevkov Trebišov
#8. RE: trhanie autom (29. október 2013, 12:09)

u mna je to egr po vycisteni to zatial ide uz 3krat som ho cistil ale predpokladam ze budem musiet ho vymenit za novy,lpreto ze ten ventil uz zadrhava je to spôsobene spatnou jazdou,

0 0
Nahlásiť

15 prispevkov Levice
#9. RE: trhanie autom (3. november 2013, 10:21)

máte zle nastavený volnobeh. zvýšte otačky volnobehu a bude to v poriadku.

0 0
Nahlásiť

bonero1
19 prispevkov Trebišov
#10. RE: trhanie autom (5. november 2013, 18:21)

volnobeh mam nastaveny na 800,po dokladnom vycisteni egru teraz auto ide pekne,k otackam mam dojem ze aspon 900 su potrebne, neviem kolko su spravne,otacky sa mozu nastaviť len cez pocitac,,,

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#11. RE: trhanie autom (5. november 2013, 19:46)

Nebolo by tu rozumnejsie vyhodit EGR do prec? Myslim ze niektore firmy to robia.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

bonero1
19 prispevkov Trebišov
#12. RE: trhanie autom (6. november 2013, 07:56)

Cital som na forach česke aj nase da sa vyhodit ,stupnu emisie,skôr sa zanesie katal. ale na pasatoch BKP su elektr. ventil aj klapka podla mna to riadi riad.jednotka. Ked je to v poriadku auto jazdi pekne,je tam vela moznosti ktore maju vplyv na auto.Je to na pisanie, vela, staci prejst fora VW,SEAT,SKODA aj ine niekde sú aj odfotene ,vecsinou sa pisu aj blbosti ale da sa dopracovat k vyrieseniu problemu...

0 0
Nahlásiť

Nibelung
12 prispevkov Púchov
#13. RE: trhanie autom (20. november 2013, 17:58)

neviem nerozumiem sa tomu ale nemusi to byt aj lambda sonda? viem kamaratovi to robilo, lebo akosi odosielala zle emisie tak to trhalo

0 1
Nahlásiť

1 prispevkov
#14. RE: trhanie autom (1. december 2013, 08:32)

niečo podobné som mal aj zo sharanom a po viac ako roku sa našla chyba bol zlomený kábel od snímača otáčok

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Volkswagen / trhanie autom