Suzuki sx4

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 16. apríl 2024, 21:43

Autor
Správa

9 prispevkov
#1. Suzuki sx4 (7. október 2013, 19:28)

Uvazujem o kupe tohto vozidla Sx4 - benzin rozpocet cca do 5000€. Poznam predajcu ktory nosi auta zo zahranicia a jednak ja (uz som od neho auto kupovala) aj moji znami sme naozaj nikdy nemali problem s vozom od neho bez ohladu na vek a znacku. Aj teraz som sa s nim bavila o Sx4 avsak mi tvrdil ze teda dovezie ale za tu cenu to bude mat moc nabehane. No trosku ma to zarazilo pretoze na nete som nasla vela tychto vozov a v cene okolo 5000€ a mali nabehane okolo 50-70000 km. Tak teraz neviem co si mam o tom mysliet ci ma pravdu alebo bude tlacit na cenu, co myslite vy?

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: Suzuki sx4 (7. október 2013, 20:37)

Su to auta ktore si drzia cenu. Uvedene najazdene km v inzeratoch nemusia byt pravdive. Aspon vidis ze dany clovek sa vyzna a neklame ti ze dovezie auto v pohode. Aj v zahranici su tieto auta drahsie a teda nekupi ich az tak vyhodne ako ine na ktorych si vie zarobit jednoduchsie.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
1 0
Nahlásiť

1 prispevkov Prešov
#3. RE: Suzuki sx4 (10. október 2013, 19:46)

S X4 ... dobrá voľba.....ale ani 2kolka nieje na zahodenie....ja ju mám, a nedá sa zahambit ani v zime, keď má kvalitné pneu, tak má výborné jazdné vlastnosti.....treba vyskúšať.....

0 0
Nahlásiť

9 prispevkov
#4. RE: Suzuki sx4 (12. október 2013, 05:20)

a co podvozok, cesty po ktorych beham nepatria zrovna k najlepsim vytlky sice obchhadzam ale nerovny povrch sa obist neda,

0 0
Nahlásiť

patrikpastor
1 prispevkov Košice - Sever
#5. RE: Suzuki sx4 (15. október 2013, 23:26)

Ahoj Bea,dobra volba,aj ja rozmyslam nad kupou sexiny,inac ten podvozok ma tvrdsie ladeny,ale nieje to nic tragicke pokial nevletis do diery,pekne drzi stopu a nenaklana sa v zakrutach.Ma to vyhodu v tom,ze sa ti auto nerozkolise ,a ukocikovat roztancovane auto uz nieje ziadna sranda.Drzim palec pri vybere sx4 :) . p.s- daj vediet ako si dopadla s kupou ;)

0 0
Nahlásiť

9 prispevkov
#6. RE: Suzuki sx4 (19. október 2013, 07:16)

takze konecne rozhodnutie suzuki sx4 sa nekona nasla som si nadherneho forda focus dovezeny zo svajciarska 59000 km, benzin, uplna servisna historia 5500 eciek skvela vybava.

5 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Rady pre ženy / Suzuki sx4