Kupa Auta

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 30. apríl 2024, 01:56

Autor
Správa

6 prispevkov
#1. Kupa Auta (18. september 2013, 22:51)

Zdravim

Uvazujem , o kupe Audi A4 1.6 alebo 1.9 rocnik 2003 najazdenych 210 000km .Prosim o radu ,je servis naozaj taky drahy ,spotreba pri benzinovom motore mna by zaujimala a nahradne diely.

Dakujem za rady

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: Kupa Auta (25. september 2013, 14:32)

Audi A4 je na s dielami a údržbou podstatne lepšie ako napr. A6. Údržba by som povedal že je bežná, pri motore 1.6 nie až tak nákladná, podľa mňa celkom dobrá voľba


Life is too short to remove USB safely
1 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#3. RE: Kupa Auta (25. september 2013, 20:47)

vykašli sa na audi, sadni si do civica, alebo toyoty 1.6 a zistíš, že s motorom v otáčkach je viac zábavy. nemci majú síce spoľahlivé 1.6, ale to je všetko, kultúra chodu, výkon a spotreba zaostáva za japonskou konkurenciou

0 5
Nahlásiť
trojsky.kon 9 prispevkov Liptovský Mikuláš #4. RE: Kupa Auta (30. september 2013, 10:42)

kúp si audi, budeš spokojný ako ja, máš lacné náhradné diely, spoľahlivý motor, nehrdzavejúcu karosériu narozdiel od japonca... Diely zohnáš všade, je tam jednoduchý servis, opraví ti to hocikto...Vážne nekupoval by som japonca ;)

3 1
Nahlásiť

mato1943
77 prispevkov Nitra
#5. RE: Kupa Auta (30. september 2013, 17:29)

Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha

1 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#6. RE: Kupa Auta (1. október 2013, 06:27)

corolla rv 1999, verso 2003 a auris 2007. aby hrdzaveli nejako, nevšimol som si.

aj búrané audi bude hrdzavieť jedna radosť.

0 4
Nahlásiť
mr_Vamp 1 prispevkov Košice - Západ #7. RE: Kupa Auta (3. október 2013, 09:02)

Ak ti nevadi 12L + spotreba tak si to kup XD preto tie auta su take lacne

3 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#8. RE: Kupa Auta (11. november 2013, 11:47)

Ziadneho audipositiv do veku 25 rokov a obcas aj viac nikto nepresvedci, ze su aj vyrazne lepsie auta ako tie ich vysnene avdinky...proste toto je generacia rychlokvasenych vodicov, ktori za etalon techniky povazuju len nemecke auta a najlepsie premiovky...nevadi ze to maju zvacsa omlatene a pozatierane stetcami a podobne veci...osobne poznam cloveka co by na bmw nedal dopustit,ved uz ma tretie, ale ako pozeram, stale horsie a horsie, aj ked rocnikovo ide k lepsiemu...ale stavom auta, no hruza...pozatierane lemy stetcom a podobne aktivity...o motore TDS mam tiez svoje nazory, ked sa bavim o bmw, a o audi motoroch mimo 1,9 tdi stare rotacne cerpadla, a nie PD, alebo stare 5-valcove 2,5 Tdi, to este boli pocitve motory...zial aj tie uz maju najlepsie casy za sebou...

a ked niekomu poviem skus japonca, a pochopis co znamena ze mas doma auto na vozenie sa, kazdy na mna pozera ako baca na tuzex...zopar ludi som presvedcil, dnes si nevedia vynachvalit...tyka sa to najma benzinovych motorizacii...kto vyskusa, pochopi...

0 2
Nahlásiť

1 prispevkov
#9. RE: Kupa Auta (25. december 2013, 13:57)

mesias4 1000 ludí 1000 chutí, auto by malo aj reprezentovať a ked prídem niekde na japoncovi 0bodov ale ked napríklad na a4ke či a6tke je to už o inom, ale to už je môj názor a moje skúsenosti Že aha

2 1
Nahlásiť

725 prispevkov
#10. RE: Kupa Auta (26. december 2013, 15:15)

reprezentovať Ťa bude to, ak prídeš na novom, príp. 1-2 ročnom aute vyššej triedy a nie na 10 ročnom aute.

mám autoservis, vo vozovom parku mám corollu E11, aurisa, corollu verso a vitaru. všetko v benzíne. ja kašlem na to, že tédéí mi bude žrať 5,5 litra nafty, ked mi padne do núdzaku pri predbiehaní a oproti bude kamión - v danej chvíli mi riť paľovú pomôže fakt, že idem v 10 ročnej audi, ktorá ma má reprezentovať.... stačí mi vytočiť japonca k 7000 otáčiek na vhodnom prevodovom stupni a viem, že mi to spoľahlivo potiahne a predbehnem s rovnakou razanciou, akokeby som mal turbo.

0 3
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#11. RE: Kupa Auta (26. december 2013, 16:40)

Haha

1 0
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#12. RE: Kupa Auta (28. január 2014, 13:36)

Reprezentuje vsetko - aj stare, aj nove.
Kolega steff112 sa pytal na radu k 10rocnej A4, resp.aspon chce nazory a skusenosti od nas. Ja moc neviem, ale mna by moc nebavilo vozit sa vo fare, do ktoreho budem musiet vrazat na opravy. Kazde starsie auto, ktore uzival zavodeniachtivy frajerik, je z mojho vyberu pri kupe jazdenky vyradene a je jedno ci ide o japonca alebo nemca.
Takze sa zariad ako uznas za vhodne. Kalkulovat iba o spotrebe a dostupnosti dielov je iba polovicate.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Audi / Kupa Auta