Peugeot 307 sw odkial potianut + kabel do kufra

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 18. apríl 2024, 18:16

Autor
Správa

Skullhand
2 prispevkov Prešov
#1. Peugeot 307 sw odkial potianut + kabel do kufra (29. august 2013, 22:50)

zdravim zaujimalo by ma odkial potiahnut plusovy kabel od baterky as do kufra,(peugeot 307 sw), pozeral som vsade ziadne priechody som nevidel,, nema niekto stym skusenosti ? diki za info :)

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: Peugeot 307 sw odkial potianut + kabel do kufra (9. september 2013, 16:59)

konkretne u tohto modelu neviem, ale najlepsie to mas potiahnut uplne z predu, od spinacky napriklad ak to potrebujes napajat so zapnutim kluca, alebo z poistkovej skrine. Je to pracnejsie ale mas to iste


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#3. RE: Peugeot 307 sw odkial potianut + kabel do kufra (9. september 2013, 19:44)

No ono vacsinou su kable v autach v podbehoch. Len tam sa asi nedostanes. Vacsinou idu po soferovej strane. Neviem ako je to konkretne u tohto auta ale skusil by som sa pozriet na tie prahy


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

Skullhand
2 prispevkov Prešov
#4. RE: Peugeot 307 sw odkial potianut + kabel do kufra (10. september 2013, 09:52)

chlapci diki us to mam poriesene nakoniec som nasiel otvor pod oknom ktory vedie as do kabiny samozrejme napajaci kabel umna 50 qmm ide pri prahu na druhej strane signali a reproduktorove kable,,

0 0
Nahlásiť

15 prispevkov Levice
#5. RE: Peugeot 307 sw odkial potianut + kabel do kufra (10. september 2013, 10:01)

ja som to riešil, že som kábel obkrutil okolo stierača potom na antenu, odtial po streche na zadný stierač a dnu, jednuché a účelné.
nech sa ti darí. Som zaľúbený

1 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Peugeot / Peugeot 307 sw odkial potianut + kabel do kufra