Fólie alebo slnečné clony

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 16. apríl 2024, 21:12

Prieskum: Fólie alebo slnečné clony

Autor
Správa

durana.tomas
7 prispevkov Žilina
#1. Fólie alebo slnečné clony (27. august 2013, 23:17)

Ahojte, chcel by som spraviť malý prieskum, čo uprednostňujete, alebo čo by ste si skôr dali na auto. Boli by to autofólie, alebo slnečné clony? Zvažujem, že dám fólie na svoj "skleník" keďže mám kombi, ale narazil som aj na clony, ktoré sa pohybujú okolo 120 eur a sú robené na mieru. Napadlo ma, že to nemôže byť zlé riešenie, keďže sa to dáva do nových áut bežne. Aký je váš názor? Vďaka. Fajn

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: Fólie alebo slnečné clony (30. august 2013, 10:02)

Ahoj mne osobne sa folie pacia ak su vkusne. Ano videl som aj ja nove clony, ktore su presne na mieru na auto. Je to prakticke, pekne a vzhladne. Otazne je ako to vyjde financne. Nemam prdstavu ale moj odhad je mozno j 2x tolko co za folie.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
1 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#3. RE: Fólie alebo slnečné clony (4. september 2013, 01:55)

presne ako pises..takmer raz tolko ako folie..a zalezi od znacky...napriklad renault ich ma v porovnani s bmw o 20% drahsie...celkom legracia...

jednoznacne folie...ak sa da do noveho auta vybrat, tak clony..idealne stahovacie do calunenia...

1 0
Nahlásiť

durana.tomas
7 prispevkov Žilina
#4. RE: Fólie alebo slnečné clony (4. september 2013, 08:00)

Takže som sa nakoniec rozhodol pre fólie, ktoré ma vyšli na 90 eur oproti clonám za 110 eur, cez ktoré aj tak vidno. Dokonca som zostal prekvapený, keď mi v Hornete, kde majú všade reklamy na super clony povedala pani za pultom, aby som nad tým ani neuvažoval, že je to blbosť :D

0 7
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Všeobecná diskusia / Fólie alebo slnečné clony