vw bora 1.6 benzin. startovanie

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 24. apríl 2024, 11:34

Autor
Správa

dzony200
2 prispevkov Nemecko
#1. vw bora 1.6 benzin. startovanie (6. august 2013, 20:05)

zdravim vas, vedel by mi niekto poradit, mam taky problem, ked je teplo a auto sa vyhreje nemam problem nastartovat,no ako nahle je chladnejsie, napr. vecer tak ho nenastartujem. jednoducho nepocujem ani cerpadlo..na diagnostike mi vypisalo chzbu 00668 palubne napatie-svorka 30..znami mi vravel ze by to mohol byt imobilizer,nejaka cievka v nom.. no niesom si isty, poradil by niekto kto ma s tym skusenost? vopred dakujem

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: vw bora 1.6 benzin. startovanie (12. august 2013, 13:46)

no moze to byt imobilizer, skus zajst za mechanikom nech ho skusi vyrazit z funkcnosti, najlepsie zistis ci je chyba v nom


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#3. RE: vw bora 1.6 benzin. startovanie (14. august 2013, 22:42)

nie som si istý, či sa dá immo vyradiť...

nevidel by som problém v imme, ale niekde inde.

skontrolovať poistky, aj ich fyzicky vytiahnuť, skontrolovať konektory smerom od - do kontrolného modulu, skontrolovať stav baterky záťažovým testom

ešte doplním, skontrolovať aj ukostrenia a pripojenie baterky a funkčnosť alternátora

0 0
Nahlásiť

dzony200
2 prispevkov Nemecko
#4. RE: vw bora 1.6 benzin. startovanie (16. august 2013, 20:25)

a chlap mi este zistil ze ked necha bezat fen cca 10 min, pod pristrojovou doskou az kym je v aute velmi horuco tak vtedy tiez bez problemou chyti.. no nevie aj napriek tomu o co by mohlo ist..

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#5. RE: vw bora 1.6 benzin. startovanie (16. august 2013, 21:01)

ale ved to je potom velmi jednoducha vec...nieco potrebuje teplo na to, aby to fungovalo...IMMO funguje ci je teplo, lebo zima...skor to bude nejake rele spinacej skrinky, ktore ma problem..inak este nikdy som nenahrieval pod palubnou doskou..skus najst mechanika..ktory bude hladat zavadu postupne a technicky, nie kuzlami ktorymi nic nedosiahnes..lebo toto Ti problem neriesi...

0 0
Nahlásiť

3 prispevkov
#6. RE: vw bora 1.6 benzin. startovanie (18. august 2013, 18:50)

ja mam A4 1.8T a mal som problem nastartovat studene auto skrtiaca klapka bola vycistena a auto aj tak nestartovalo ale teply motor nemal ziadny problem a aka pricina stara bateria daj bateriu na nabijacku aspon 12h a rano ju daj do auta a ked auto bude startovat tak ju vymen alebo este daj na zatazovy tester inac ak palubny pocitac nema urcite napatie napr pracuje v rozmedzi 14-9V cievka imobilizer od 14-8,5V ale škrtiaca klapka potrebuje 14-10V a štarter 14-8V a v pripade že štartuješ napatie klesne na hodnotu 8-9V tak už auto nenaštartuješ lebo neotvory škrtiacu klapku a počitač neda impulz na indučku ako aj na vstrikovač lebo je slabe napatie a tebe pisalo ze slabe napatie ahojky norbert 67@azet.sk

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#7. RE: vw bora 1.6 benzin. startovanie (18. august 2013, 21:08)

este mi povedz, co to ma spolocne s teplom?respektive vykurovanim pod palubnou doskou fenom?

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Volkswagen / vw bora 1.6 benzin. startovanie