Kupit, nekupit?

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 28. marec 2024, 11:29

Autor
Správa

Kubooooooooo
4 prispevkov Vráble
#1. Kupit, nekupit? (18. júl 2013, 11:08)

http://www.autobazar.sk/4558099/renault-megane-1-9-dci-dynamique-luxe-hatchback-p-m6/

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: Kupit, nekupit? (18. júl 2013, 15:21)

vyzera dobre, najazdene km su pekne, odporucam overit cez diagnostiku ci su realne - ak ma auto nezavisle pocitanie najazdenych km, pozor na elektorniku pri Renaultoch


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť
buco76 42 prispevkov Prievidza #3. RE: Kupit, nekupit? (18. júl 2013, 17:52)

čo sa týka vzhľadu,tak to je každého osobná vec,podľa mňa je ten 3 dverák ešte škaredší ako 5 dverák..skôr by som si položil otázku, prečo niekto pri 138 000 km mení spojku. plus navyše vymení všetko v motore a podvozku čo treba vymeniť a potom ho ide predávať...a čo sa týka elektriky a 10 ročných renaultov, to je tiež veľká lotéria..čím je toho viac,tým máš potom viacej ´´zábavy´´...

2 1
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#4. RE: Kupit, nekupit? (18. júl 2013, 21:38)

Preco menit pri 138tis? Pretoze okolo tejto hranice sa to vacsinou zacina menit. Takisto som ja pri 125tis menil tieto veci takisto na diesli. No ale druha pravda je ze ho nepredavam. Naco ked som to vymenil teraz ... ale ten clovek zrejme potrebuje vacsie auto

Pri tychto autach pozor na to co tankujes. Motory su citlive na naftu. Vedia odchadzat karty, treba si to popozerat poriadne ak ho pojdes kupit.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
1 0
Nahlásiť

Kubooooooooo
4 prispevkov Vráble
#5. RE: Kupit, nekupit? (19. júl 2013, 09:10)

Diky moc.... Nakoniec to bude 2006tka takyto megan, kde poruchy s elektronikou renault odstranil... a km su myslim ze o dost realnejsie :)

1 0
Nahlásiť

7 prispevkov
#6. RE: Kupit, nekupit? (25. júl 2013, 09:57)

"Citlivosť na naftu" je výhovorka výrobcov ktorí nevedia urobiť spoľahlivý motor. Na všetkých pumpách je totiž nafta rovnaká. Iné sú len prémiové palivá. Meniť spojku a ZADNÉ kotúče pri 138 000 je samozrejme kravina. Alebo zlý medzikus... Ak už menil zadné kotúče, tak predné už musel meniť tri krát.
Aj kilometre vyzerajú silne podcenené... Za tie roky by to malo viac najazdených aj keby na tom chodil len do kostola a späť. Okrem toho, prečo kupovať Renault, keď sa dá kúpiť aj auto???
Ja na tom aute nevidím jediný dôvod prečo ho kúpiť. Matná kapota? Začiernené znaky? Boxerské rukavice zavesené na páke? Odfotené pred graffity? Ešte stále nevieš, že majiteľ je pacient? Haha Haha Haha

2 0
Nahlásiť

Kubooooooooo
4 prispevkov Vráble
#7. RE: Kupit, nekupit? (25. júl 2013, 14:07)

Hej hej, ani mne sa toto auto moc nepozdavalo, preto som to supol sem a chcel som nejaku radu... A preco Renault? Ujo ma Lagunu, s motor 1.9Dci 88kw, rok vyroby 2002... ma najazdenych 308 000km bez akejkolvek poruchy... teda okrem dvoch, a to turbo a spojka, ale myslim si, ze 308 000km je uz dost ... inak ziadny problem. Jar leto jesen zima, stale frci bez problemov... :)

1 0
Nahlásiť

mato1943
77 prispevkov Nitra
#8. RE: Kupit, nekupit? (26. júl 2013, 21:18)

Vantage áno palivo je rovnaké ale nádrže nie niekde sa čistia každý rok niekde sa ešte v živote nečistili a k tým kilometrom keď si taký múdry ako vysvetlíš že môj renault má 11 rokov a 117 000 kupovaní ako noví čiže pravé Km a to 3 roky slúžilo ako zásobovanie takže si nebuť taký istý

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#9. RE: Kupit, nekupit? (27. júl 2013, 18:16)

No tym palivom to je skor myslene ako spominal presne mato1943 cize v diesli su vstrekovace ktore su citlive na vodu v palive a pripadne necistoty. Ano samozrejme ze je to vyhovorka automobiliek co nevedia tento fakt eliminovat a presne si myslim ze motory dci k nim patria. Radsej dat do nadrze aditivum alebo tankovat tam kde sa nafta toci a staraju sa aj o nadrze. Urcite by som tam nedal daku naftu kupenu od Jana z Hornej Dolnej v kanistri ... Taka V3S s tym nema problem ale dci motor ano


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Renault / Kupit, nekupit?