Zhasina mi motor

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 2. máj 2024, 03:32

Autor
Správa

Zrušený uživateľ
3 prispevkov Trenčiansky kraj
#1. Zhasina mi motor (10. november 2011, 15:53)

Poradte mi auto je naštartovane a samo zhasne musim štartovat zase jednoducho ked nepridavam zhasina,stava sa mi to aj pri bežnej jazde,trha s tym.ked idem po do kopca tak musim viac pridat lebo je akesi lenive.dakujem Jedna sa o fabiu 1,4 benzim,tuning

Nahlásiť

1 prispevkov
#2. RE: Zhasina mi motor (10. november 2011, 19:22)

Niečo také som mal aj ja v prvom rade treba vyčistiť a nastaviť škrtiacu klapku..môže biť aj zle nastavená lambda sonda a môže biť aj to že pri štartovaní sa nepočká kým nezhasnú všetky simboli na prístrojovke ..potom lambda sonda zle načíta údaje a potom blbne. no hlavne si myslím že to bude v škrtiacej klapke

3 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#3. RE: Zhasina mi motor (10. november 2011, 21:36)

ano treba precistit skrtiacu klapku. Motor sa dusi. Co to je Octavia benzin?


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
3 0
Nahlásiť

9 prispevkov
#4. RE: Zhasina mi motor (11. november 2011, 07:54)

Skuste pouzit adityvum na precitenie palivoveho sistemu mne to pomohlo .Ale kvalitne!

1 0
Nahlásiť

Zrušený uživateľ
3 prispevkov Trenčiansky kraj
#5. RE: Zhasina mi motor (11. november 2011, 16:50)

[quote=\"robec_ic\"] ano treba precistit skrtiacu klapku. Motor sa dusi. Co to je Octavia benzin? [/quote]
nie je to fabia 1,4 benzin

Nahlásiť

Zrušený uživateľ
3 prispevkov Trenčiansky kraj
#6. RE: Zhasina mi motor (11. november 2011, 16:52)

[quote=\"lubo46\"] Skuste pouzit adityvum na precitenie palivoveho sistemu mne to pomohlo .Ale kvalitne!
a čo je to to adityvum a kde to kupim

Nahlásiť

DJVinyl
1 prispevkov Michalovce
#7. RE: Zhasina mi motor (11. november 2011, 17:54)

presne takyto problem som mal aj ja ako sa piše na začiatku ale vo felicii a bola chybna lambda sonda

2 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#8. RE: Zhasina mi motor (11. november 2011, 19:51)

no pricin moze byt ovela viacej. Skus najskor teda to aditivum. Ublizit neublizi a mozno to bude len tym a vyhnete sa servisu.

Aditivum (inak povedane prisada) je taka mala flaska ktora sa naleje do nadrze pri tankovani. Je to nejaka chemicka latka, ktora sa zmiesa s benzinom a precisti nadrz, potrubia a vstrekovanie paliva.

Kde tankujes? Ak tankujes v nejakom hypermarkete alebo na pumpe kde su necestny, popripade sa tam prejde malo aut, moze to byt zaneseny palivovy system, ktory prave precisti toto aditivum.

Kde ho kupit?

Na vacsej pumpe staci poziadat obsluhu, popripade sa zastavit v nejakej auto/moto predajni a vypytat si aditivum do palivoveho systemu na precistenie.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
2 0
Nahlásiť

9 prispevkov
#9. RE: Zhasina mi motor (11. november 2011, 23:11)

ja používam od firmi PRO-TEC a pomohlo najlepčie100%. Skučal som aj ine tie pomohli tak na 50%.

2 1
Nahlásiť

jasef
1 prispevkov Ružomberok
#10. RE: Zhasina mi motor (12. november 2011, 19:20)

haj co tak svietit niečim iným, ako motorom Haha Haha

0 0
Nahlásiť

6 prispevkov
#11. RE: Zhasina mi motor (16. november 2011, 21:20)

Ahoj ja si mislim ze treba tu skrtiacu klapku vicistit sprej kupis aj avtotechne ktorejkolvek ptom bi to trebalo ist na pocitac naj skontroluje ritni skod alebo sondi ci pracuju zalezi kolko mas sondi lebo mozes mat aj jednu alebo dve a este aj palivovi filter aki je stari a kolko ma nabehane a este sa odporuca ten kvalitni benzim zo selki vepavr ze precisti palivovi filter

1 0
Nahlásiť

bombomm
1 prispevkov Trnava
#12. RE: Zhasina mi motor (2. január 2012, 20:11)

skus vymenit zapalovaci modul ja som mal ten isty problem nemusi to byt samozrejme len modul moze to byt aj snimac teploty vody daj to na diagnostiku a uvidis

0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#13. RE: Zhasina mi motor (5. január 2012, 20:45)

treba vymeniť sviečky:-)

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Škoda / Zhasina mi motor