zaseknutá spinacia skrinka

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. marec 2024, 06:10

Autor
Správa

KurilakovaGabriela
4 prispevkov Stropkov
#1. zaseknutá spinacia skrinka (21. jún 2013, 20:09)

Vedel by mi prosim Vas niekto poradiť,preco nemozem otocit klucikom...rano som v pohde nastartovala a poobede to uz neslo...dakujem

1 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: zaseknutá spinacia skrinka (23. jún 2013, 21:46)

Nezamkol sa ti volant? Vtedy treba volantom trocha pohnut az potom ide otocit klucom ...


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

KurilakovaGabriela
4 prispevkov Stropkov
#3. RE: zaseknutá spinacia skrinka (24. jún 2013, 17:11)

nie nezamkol...teda zamkol,ale nie tak ako normalne,viem,ze s nim treba pohnut a klicik sa uvolni a otoci,no u mna to je zablokovane uplne

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#4. RE: zaseknutá spinacia skrinka (24. jún 2013, 20:21)

No tak jedine ti poradim zavolat nejakeho mechanika nech sa na to pozrie. Problemov moze byt viac. Ono kludne sa mohlo stat ze spinacia skrinka odisla.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #5. RE: zaseknutá spinacia skrinka (26. jún 2013, 09:07)

a startuje v pohode? Uz som ich videl niekolko, kde sa vysuchali a nefungovali tak ako maju, najlepise rozobrat a zsitit problem, ale urcite si pozri ten zamok volantu Že aha


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

KurilakovaGabriela
4 prispevkov Stropkov
#6. RE: zaseknutá spinacia skrinka (27. jún 2013, 22:45)

nestartuje vobec,jednoducho ako keby bol zaseknuty zamok....absolutne ziaden pohyb sa neda urobit.... Som smutný

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#7. RE: zaseknutá spinacia skrinka (1. júl 2013, 21:25)

vyskúšaj manipulovať s volantom a pritom otáčať kľúčom

0 1
Nahlásiť

KurilakovaGabriela
4 prispevkov Stropkov
#8. RE: zaseknutá spinacia skrinka (2. júl 2013, 23:17)

ked som manipulovala volantom,tak sa zamkol a uz sa s tym neda absolutne pohnut,ale dakujem vam vsetkym za rady...cenim si to

4 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Opel / zaseknutá spinacia skrinka