peugeot 407 SW nefunkčné elektrické ovládanie polohy sedadla

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 8. máj 2024, 22:11

Autor
Správa
vladoduris 2 prispevkov Tomášovce #1. peugeot 407 SW nefunkčné elektrické ovládanie polohy sedadla (15. máj 2013, 01:19)

6-polohové elektrické ovládanie predného sedadla začalo vybíjať poistku pri nastavovaní sklonu operadla,funkcie posuvu sedadla dopredu ,dozadu,hore,dole boli bez problémov.Po výmene silnejšej poistky fungovalo začas aj nastavenie sklonu.Teraz nieje funkčné komplet 6-polohové nastavovanie ani po výmene poistky.Nezdá sa mi,že by sa pokazili naraz 3 motorčeky ovládania.
Poprosil by som o radu kde začať.Je zrejmé že motorček sklonu mal asi nejakú prekážku,prečo vyrážal poistku,ale teraz sú odstavené aj ostatné motorčeky ovládania.Dignostika by to mohla odhaliť?
ďakujem Vlado

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: peugeot 407 SW nefunkčné elektrické ovládanie polohy sedadla (17. máj 2013, 09:20)

no určite by som nešiel cestou silnejšej poistky, zrejme bude niekde skrat v elektrickom vedení, skús sa pozrieť po kablovačke či si posunutím sedačky neprerušil niektorý z káblov, ktorý vybíja poistku. Silnejšou poistkou sa môže situácia len zhoršiť.


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť
vladoduris 2 prispevkov Tomášovce #3. RE: peugeot 407 SW nefunkčné elektrické ovládanie polohy sedadla (18. máj 2013, 09:37)

ďakujem za radu.
Idem to riešiť po kábloch,na nešťastie sedačka je spustená do najnižšej polohy.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Peugeot / peugeot 407 SW nefunkčné elektrické ovládanie polohy sedadla