Citroen C4

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. marec 2024, 12:21

Autor
Správa

zvedavy3
2 prispevkov Senica
#1. Citroen C4 (13. máj 2013, 17:14)

Uvazujem nad kupou Citroen C4 rocnik 2009 benzin + LPG oplati sa kupit?, cena do 6000€ Kazdy den jazdime zhruba 100km do prace tam a spät.V aute sa vozievame piati ludia.Rad by som vedel vas nazor.Za odpovede vopred dakujem :-)

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: Citroen C4 (13. máj 2013, 21:23)

Ja si myslim ze je to rozumne. Je to pomerne nove auto a pokial kupis dobry kusok, tym myslim auto o ktore bolo predtym starane a nelietal niekto na tom ako na zetore po roli tak to bude ok. Pri kupe si zober so sebou cloveka co sa do aut vyzna, idealne mechanika a este idealnejsie toho co pozna citroeny :-)

Auto bude celkom dost zatazene. 5ti ludia v aute na 100km to uz chce trosku silnejsi motor. Myslim ze 1.6 benzin bude obstojne vozenie s namontovanym LPG aj vyhodne.

Drzim palce pri vybere auta. Po kupe by som si dal ak nie je doveryhodne zdokladovane vymenit filtre a rozvody. Je to povedzme odhadom 200 Euro za material plus praca ale mas istotu. Takisto spravit kontrolu auta. Ako su na tom brzdy, loziska, napravy ... .


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

zvedavy3
2 prispevkov Senica
#3. RE: Citroen C4 (14. máj 2013, 18:49)

Dakujem za odpoved aj nazor robec_ic :-) Rozhodne 1.6 benzin slabsi motor by nemal vyznam brat.O mechanikovi by som aj vedel ale ci sa vyzna aj v citroenoch to neviem musim sa spytat:) Urcite sa budem pytat kedy boli naposledy memene filtre, olej nech zdokladuje skontrolovat vin cislo ci nebolo odcudzene a pod....nebol tachometer stoceny kompletnu kontrolu auta najlepsie este pred kupou aby som nekupil macku vo vreci ako sa vravi :-) Toto auto sa mi paci aj po dizajnovej stranke :-) Este taka otazocka ako je to s poruchovostou tohto auta co najcastejsie sa umi pokazit?

0 1
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Citroen / Citroen C4