nissan qashqai-splynovač

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 20. apríl 2024, 12:10

Autor
Správa

shark1212
2 prispevkov Trnava
#1. nissan qashqai-splynovač (9. november 2011, 16:52)

chcem si dať prerobiť Nissan qashqai 2liter benzín na plyn,no tento typ auta ešte nie je homologizovaný,Vie mi niekto poradiť,či sa nechystá jeho schválenie,prípadne,koľko by stálo povolenie na individuálnu prestavbu a čo všetko to obnáša.Momentálne mám spotrebu 8lit/100km a najazdím na ňom asi 450km za týždeň.Ďakujem

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: nissan qashqai-splynovač (9. november 2011, 19:44)

Neviem ti v tomto poradit. Skus pockat na reakcie od ostatnych.

Ked najazdis tolko km za tyzden a spotrebu mas 8 litrov nerozmyslal si nad inym autom ci by sa neoplatilo to vymenit? Qashqai je krasne auto, no auto musi aj vhodne sluzit. Ak je na teba tato spotreba velka, pozrel by som sa mozno po inom asi radsej diesli. Spotreba 8 litrov benzinu na 2 liter SUV nie je zase zla. Myslim ze patri k tym lepsim


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#3. RE: nissan qashqai-splynovač (11. november 2011, 07:30)

staci ak si das prihlasku a mozes dat namontovat splynovac

0 0
Nahlásiť

shark1212
2 prispevkov Trnava
#4. RE: nissan qashqai-splynovač (11. november 2011, 13:46)

Ďakujem za radu,nevedel som,že je to toľko vybavovačiek.Mohli by tento typ schváliť pre hromadnú prestavbu.To sa ale asi načakám.

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#5. RE: nissan qashqai-splynovač (11. november 2011, 15:03)

skús si to dať prerobiť v čechách,kvalitný je systém Viale sekvenčné vstrekovanie plynu,neznižuje výkon aj spotreba tak do 10litrov plynu

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #6. RE: nissan qashqai-splynovač (6. december 2011, 08:49)

suhlasim s combat66 ak plyn, tak so sekvencnym vstrekovanim, teda ak ides po kvalite, rozdiel je potom citelny


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Nissan / nissan qashqai-splynovač