Pomoc pri predaji

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 18. apríl 2024, 20:43

Autor
Správa

2 prispevkov
#1. Pomoc pri predaji (13. máj 2013, 08:15)

Potreboval by som poradiť ako mám postupovať pri predaji. Predávam auto a mám kupca je zo zahraničia a chce uskutočniť platbu PayPal. Chcem vedieť ako mám postupovať, doklady .... Ďakujem za pomoc.

0 0
Nahlásiť

mato1943
77 prispevkov Nitra
#2. RE: Pomoc pri predaji (13. máj 2013, 17:26)

Osobne by som do takého niečoho nešiel pri všetkých tých podvodoch a zvlášť ak je zo zahraničia len osobne a na ruku

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#3. RE: Pomoc pri predaji (13. máj 2013, 21:26)

Aj tak si pre to auto musi prist. A ked si pren pride nech ti da kes na ruku! Neposles auto predsa len tak do zahranicia v baliku ... Aj tak ho musis odhlasit na jeho meno a musi si ho prebrat.

Proste ak chce, nech si pre to pride a pri tom nech ti podpise zmluvu a da peniaze. Takisto potrebujes auto odhlasit a zrusit poistenie s odhlasenymi papiermi ... Aby ti on na tom cosi nevyviedol ...


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#4. RE: Pomoc pri predaji (14. máj 2013, 08:31)

Ďakujem že ste napísali, presne toto som mu napísal na mail, nech príde osobne a dá mi peniaze na ruku :) . Neozval sa . Dajte si pozor na takéto predaje !

2 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#5. RE: Pomoc pri predaji (29. júl 2013, 10:33)

Mal si pokracovat..potom by si sa dozvedel, ze jasne ze auto berie, ale aby teda si bol isty, ze mu ho napozaj podrzis, tak chce od Teba zalohu na cestu, aby sa nahodou neprehnal opacne, alebo aj take, ze PAY PAL mu odisiel, dokonca Ti posle potvrdenie, ale nasledne na to, aby sa to akoze dostalo na Tvoj ucet, tak musis aj Ty poslat na overenie peniaze, napriklad 1000 eur, a on ich samozrejme poslal uz vopred navyse, lebo o tom vie..

Takychto inzeratov je plny net..zial to admini nestihaju mazat, nemaju na to kapacity..treba byt opatrny..

Predavat auta len skutocnym osobam s overenym OP, a tiez kupovat auta tak, aby ste ich realne mohli pozriet..a vzdy musia byt kontakty na predavajuceho, ci kupujuceho...ziadny mail...dokonca by som na mieste inzertnych portalov zakazal v prvom zadavani inzeratu mailovy kontakt..ked niekto chce predat, ci kupit auto, nech uvedie telefonne cislo..hotove...

0 0
Nahlásiť

bibinko2006bubinko2009
2 prispevkov Detva
#6. RE: Pomoc pri predaji (16. september 2013, 07:57)

Ahoj,môže mi niekto poradiť?Rada by som predala auto s okamžitým prepisom,v prípade,že kupujúci bude s iného okresu,pôjdem na dopravné a odhlásim auto na jeho meno a on si ho prihlási na polícii v meste svojho trvalého pobytu?viem,že tak musí urobiť do 14dní,ak nie,ta auto musí podstúpiť test originality,chcem ale vedieť,či ja budem ešte nejakým spôsobom zodpovedná,alebo dnom ako auto v svojom trvalom bydlisku odhlásim na kupujúceho som už bez zodpovednosti za auto.Bojím sa,sú všeliakí ľudia,chcem mať istotu,či po odhlásení auta na nové meno strácem zodpovednosť,vopred ďakujem za reakcie.

0 0
Nahlásiť
matko101112 309 prispevkov Smolenice #7. RE: Pomoc pri predaji (16. september 2013, 09:30)

logany
čo si našiel BMW v hodnote 50000é za 5000é?to si mal hned poslať peniaze a potom sa tu posťažovať ako ťa ošklbali
ak chceš kúpiť auto tak si ho chod pozrieť,vyskúšať,zaplatiť a hned si ho zobrať.čudujem sa, že vôbec niekto ešte pozerá také podozrivé autá.nechápem že ak má niekto záujem o kúpu auta že si hi nejde osobne vyskúšať a kúpiť.

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#8. RE: Pomoc pri predaji (16. september 2013, 20:00)

bibinko2006bubinko2009, ano dnom kedy auto od seba odhlasis tak ti v technicaku daju razitko ze je odhlasene na tu a tu osobu. Je tam uvedena. Auto je jej. A co s tym spravi je jej vec.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

bibinko2006bubinko2009
2 prispevkov Detva
#9. RE: Pomoc pri predaji (17. september 2013, 16:00)

robec ic,ďakujem za radu

0 0
Nahlásiť
felixon 34 prispevkov Nitra #10. RE: Pomoc pri predaji (2. apríl 2019, 11:45)

stara tema, ale ako sa postupuje pri predaji do AAA? na co si davat pozor? frajerke ponukli super cenu za auto a chce sa ho rychlo zbavit, mate nejake tipy?:

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Predaj vozidla / Pomoc pri predaji