Vw pasat b5-nefunguju stierace

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 25. apríl 2024, 06:42

Autor
Správa
bulo77 1 prispevkov Zahraničie - ostatné #1. Vw pasat b5-nefunguju stierace (12. máj 2013, 13:37)

Zdravim,chcem sa spytat ci nemal niekto podobny problem so stiracmi ako ja.Rano som ich zapol tak ledva sa pohli tak som im musel pomoct aby mi nezavadzali vo vyhlade a ked som ichskusal zapnut neskor tak uz sa ani nepohli.Zadny stierac ide pekne.Vsetko som dal dole rozobral som ze skusim iba premazat a pozriem motorcek.Motorcek samotny nesiel ale ked som ho napojil na baterku tak isiel pekne takze prisiel som na to ze neide mi stava do kabla.Viete mi poradit ci moze byt chyba v rele alebo niekde inde?

0 0
Nahlásiť

vavri
1 prispevkov Brno
#2. RE: Vw pasat b5-nefunguju stierace (15. máj 2013, 15:59)

Podla mna mas chybu v ovladaci stieracov Súhlasim

2 0
Nahlásiť
martin281 1 prispevkov Prešov #3. RE: Vw pasat b5-nefunguju stierace (15. máj 2013, 23:00)

vymen rele stieracov. casty problem

0 2
Nahlásiť

marosio
6 prispevkov Lučenec
#4. RE: Vw pasat b5-nefunguju stierace (16. máj 2013, 21:36)

Ja som toto už prežil a skoro mi zhorel motorček. Treba rozobrať celý mechanizmus, vytiahnut osky stieracích ramienok a prebrusiť a premazať pudrá. Trochu fuška., ale potom šlapali ako hodinky.... :-)

1 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Volkswagen / Vw pasat b5-nefunguju stierace