wolksvagen caddy pickup zvysenie vykonu benzinoveho motora klasika karburator

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 25. apríl 2024, 13:23

Autor
Správa
miro164td 1 prispevkov stara lubovna #1. wolksvagen caddy pickup zvysenie vykonu benzinoveho motora klasika karburator (9. máj 2013, 22:58)

potreboval by som radu ako zvysit vykon w caddy pickup je to ako golf 1 klasicky karburator

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#2. RE: wolksvagen caddy pickup zvysenie vykonu benzinoveho motora klasika karburator (29. júl 2013, 10:49)

velmi jednoducho..predaj ho a kup silnejsi...mimo toho ze nikto netusi co mas za motorizaciu, je uprava vykonu atmosfery financne vyrazne narocnejsia, ako aut s turbinou..ci uz nafty, alebo benzinu..to poprve..

ale skusme..vymena zvodov vyfukoveho potrubia, vylestit sanie, upravit skrtiacu klapku, privod vzduchu, dat ostru vacku, novu hlavu a sedla ventilov, pruziny a ventily nove..a este par dalsich drobnosti ako odlahceny zotrvak, klady a tak.....

a uz potom najst len niekoho, kto ti to urobi...co tiez nie je sranda...

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#3. RE: wolksvagen caddy pickup zvysenie vykonu benzinoveho motora klasika karburator (29. júl 2013, 23:34)

Ano presne tak ako pise nado mnou ... alebo este je mozny aj chip. Ale ja osobne by som to vobec pri takomto aute a atmosfere klasickej neriesil. Sice to znie divne ale je to tak, ked chces vyssi vykon, predaj to a kup silnejsie ... bude to asi najvyhodnejsie riesenie ...


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
1 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#4. RE: wolksvagen caddy pickup zvysenie vykonu benzinoveho motora klasika karburator (30. júl 2013, 02:06)

robec nechcem byt za mudreho, ale neexistuje chip, ktory by atmosfere pridal kone..vsetko su to kecy...ten motor sa musi komplet prekopat a tie prachy mnohokrat nevyvazia vykon...riesenie sme obaja napisali..predat to a kupit silnejsie....alebo swap motora...kompletny...

1 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Tuning / wolksvagen caddy pickup zvysenie vykonu benzinoveho motora klasika karburator