Specialny plyn do pneumatik

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 19. apríl 2024, 15:17

Autor
Správa
JaneK412 46 prispevkov Kysucké Nové Mesto #1. Specialny plyn do pneumatik (27. apríl 2013, 09:13)

zdarec-mam taku dilemu---chcel bi som na letnych pneu-205-55-r16 namiesto vzduchu ich nahustit tym specialnym plynom aby sa pneu nehriala,menej opotrebovala,znizila hlucnost--ale mam velke obavy ako to budu znasat snimace tlaku v pneu--ma niekto neake skusenosti-rady ci ten plyn neposkodi-neovplyvni snimace aby neskreslovali ci nebodaj odpisali mi snimace v kolesach??? A tiez ako sa jazdi s takou naplnou v kolesach.

0 0
Nahlásiť

6 prispevkov
#2. RE: Specialny plyn do pneumatik (29. apríl 2013, 06:31)

Ahoj. Pracujem v tejto oblasti tak ti môžem povedať že žiadne poškodenie snimačov ani nič podobné nehrozí. Ten špeciálny plyn čo sa hustí do pneumatík je bud skoro čistý dusík alebo na 99% plus nejaké iné plyny. mavam to napustene aj vo svojom aute ale nečakaj že ak ti gumy hučia tak prestanú. má to veľa výhod ale tie skôr nepocítiš. Hlavne to neobsahuje vlhkosť, oleje a podobné nežiadúce zložky ktoré sa objavujú v stlačenom vzduchu z kompresorov. Menej samovolne uniká tlak z pneu pretože dusík má väčšie molekuly. Bez obáv si to daj nahustiť do pneumatík

2 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#3. RE: Specialny plyn do pneumatik (9. máj 2013, 14:06)

Ahoj a mozem sa opytat ,kde sa to da napustit takymto plynom

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#4. RE: Specialny plyn do pneumatik (9. máj 2013, 21:05)

Myslim ze v kazdom lepsom pneuservise


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
JaneK412 46 prispevkov Kysucké Nové Mesto #5. RE: Specialny plyn do pneumatik (18. máj 2013, 10:40)

zdravim-nechcem zakladat novu temu tak sa opitam tu--vie niekto kde v ziline testuju tlmice na osobne auta??? samozrejme aby to bol doveryhodny servis kde maju kvalitnu technologiu na testovanie tlmicov---dikes.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Renault / Specialny plyn do pneumatik